Zpět na » Premier League » Nottingham Forest jedná s Jessem Lingardem. Na jeho rozhodnutí čeká West Ham

Nottingham Forest jedná s Jessem Lingardem. Na jeho rozhodnutí čeká West Ham

Nottingham Forest jedná s Jessem Lingardem. Na jeho rozhodnutí čeká West Ham © goadnews.com, fotbalportal.cz - Jesse Lingard

0

Líbilo se

20.07. - Vypadalo to, že Jesse Lingard preferuje jako svou budoucí destinaci West Ham, kde loni na hostování výrazně oživil svou kariéru. V Manchesteru United to ovšem znovu nebylo ono. Proto Jesse Lingard hledá nové angažmá. Teď do celé věci vstoupil nováček Premier League - Nottingham Forest. Ten učinil významnou nabídku. Kladiváři tak vyčkávají.

Zástupci bývalého záložníka Manchesteru United, který je aktuálně volným hráčem, v posledních dnech jednali nejméně se čtyřmi různými kluby a očekává se, že se Jesse Lingard pro svůj další klub rozhodne brzy.

Předpokládá se, že další dvě nabídky jsou z lig mimo Anglii. Devětadvacetiletý hráč je volným hráčem poté, co mu 30. června vypršela smlouva na Old Trafford.

Jesse Lingard během úspěšného hostování ve West Hamu v roce 2021 vstřelil devět gólů a zaznamenal pět asistencí. Za Manchester United nastoupil ve všech soutěžích k 231 utkáním a vstřelil 35 gólů.

Stále častěji se zdálo, že si Lingard vybere West Ham jako svou preferovanou destinaci, ale do závodu o jeho získání se nyní zapojil i Nottingham Forest. Ten učinil významnou nabídku a jedná s jeho zástupci.

West Ham vyčkává, jak se Jesse Lingard rozhodne. Nabídka Nottinghamu by mohla jeho rozhodování urychlit.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články