Zpět na » Premier League » Manchester United představuje třetí posilu. Lisandro Martínez se upíše na 5 let

Premier League - Manchester United představuje třetí posilu. Lisandro Martínez se upíše na 5 let

Manchester United představuje třetí posilu. Lisandro Martínez se upíše na 5 let © skysports.com, fotbalportal.cz - Lisandro Martínez

2

Líbilo se

17.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Red Devils získali třetí letní akvizici. Po Tyrellu Malaciovi a Christianu Eriksenovi se jí stal Lisandro Martínez. Argentinského obránce nový kouč Erik ten Hag velmi dobře zná, protože i on přichází z Ajaxu Amsterdam. Manchester United pošle do Nizozemska 57 miliónů liber. Lisandro Martínez již podepsal pětiletý kontrakt.

Jedná se o očekávaný přestup. O Lisandra Martíneze měl zájem i Arsenal, ale on si vybral Manchester United. Rudí ďáblové za argentinského obránce zaplatí garantovaných 48,5 miliónu liber a dalších 8,5 miliónu liber bude představovat doplatek, na kterém se oba kluby dohodly.

Martínez se tak na Old Trafford opět spojí s bývalým manažerem Ajaxu Erikem Ten Hagem, který jej získal v roce 2019 do nizozemského klubu.

Dohoda stále podléhá jak lékařským, tak vízovým požadavkům, přičemž dokončení se očekává v nejbližších dnech. Podepíše pětiletou smlouvu s možností prodloužení o dalších 12 měsíců.

V pátek večer Martínez na svém instagramovém účtu zveřejnil fotografii, na níž je se svým agentem v letadle, s popiskem, že míří do Manchesteru.

Přibližně 1,7 miliónu liber z Martínezovy odměny bude rozděleno mezi jeho bývalé kluby Newell´s Old Boys a Defensa y Justicia, které sídlí v Argentině, v rámci standardních solidárních plateb při mezinárodních přestupech.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
JSP90 - 18.07. Odpovědět

Jako mám za něj radost.Ale zbytek nakupování je teda těžká bída.Za 3 týdny začíná liga a místa kde nás nejvíc tlačila pata stále neposílená.

JSP90

Částka je teda dost vysoká, ale Ten Hag ho chtěl a zná ho, tak snad ví jak ho správně využít, když už ho kupuje za takové peníze, ale přijde mi, že při vyjednávání s United už kluby mají takovéto.."Hej jsou to United, tak ty nám dají určitě víc než kdokoliv jiný"

Tomguncz1
balmain - 18.07. Odpovědět

Tyjo nevím, zrovna tady mi ta cena přijde adekvátní s ohledem na současné ceny. Spíš bych to tu připisoval souboji s Arsenalem, který ho taky chtěl..

balmain

Nemůžu si pomoct, ale mě to nepřijde adekvátní...je pravda, že trh je teď tak nastavený, ale vem si, že takový Gravenberch šel do Bayernu za 19 milionů euro a to je mladší a je všeobecně vnímaný za větší talent...Martinez je taky pořád mladý a ono se to nejspíš i vyplatí, ale šel prostě přibližně za dvojnásobek své tržní ceny a to už mi přijde dost, myslím, že kdyby šel třeba do Dortmundu, tak jde za 35-40 milionů euro

Tomguncz1
balmain - 18.07. Odpovědět

Zase druhý faktor je, že obecně anglický kluby kupují za víc, nejen United. Ty německé kluby nadto evidentně ekonomicky výhodné přestupy umí... Ale jasný, vůbec ti to neberu, je to fakt randál. Nicméně pro fanouška United je každá posila do obrany k nezaplacení, zvláště potom, co tam Harry předváděl minulou sezonu.

balmain

Jo tak s tou Anglií je to pravda, je tam hodně peněz a anglické kluby jsou ochotné je investovat a všichni ostatní to ví, tak toho taky logicky využijí, v Německé lize tolik peněz není a ví se o nich, že vysoké částky za hráče nedávají, tak z toho pak vzniká ten rozdíl no, za mě se to může vyplatit i přes tuhle částku, ale musí tam Martinez přesně zapasovat, další věc je, že přesně nevíme jestli on je vlastně posila na stopera, protože se s ním taky může počítat jako s defenzivním záložníkem

Tomguncz1
DeviI - 23.07. Odpovědět

Jestli ta cena byla adekvátní se uvidí tak po 2 letech......v Ajaxu to byl válec tak uvidíme jak se mu povede v PL.

DeviI

Transgender tuff si opět připisuje bod za inteligentní příspěvek Smajlík 11

pavelprvni
- 17.07. Odpovědět

Smajlík 2 Ten Hag si chce určitě vyzkoušet jak bude jeho "Ajax" úspěšný v PL.

balmain - 17.07. Odpovědět

však z Ajaxu zatím přišel jeden hráč pod ním

balmain

Cirkus united Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong

závist je nejupřímnější formou uznání Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 2

MUFC_RedArmy
Související odkazy
Nejnovější články