Zpět na » Premier League » Grealish si užívá dovolenou společně s hvězdou úhlavního rivala

Premier League - Grealish si užívá dovolenou společně s hvězdou úhlavního rivala

Grealish si užívá dovolenou společně s hvězdou úhlavního rivala © Sport Bible - Grealish s Robertsonem si užívají volných dní

1

Líbilo se

22.06. - VIDEO Po tradičně náročné sezóně Premier League a následujících reprezentačních srazech se fotbalisté rozutekli za příjemným letním počasí do různých končin světa a pomalu nabírají síly na nový ročník. Nejinak tomu je v případě Jacka Grealishe, záložníka či forvarda Manchesteru City, který byl zachycen na dovolené v USA společně s oporou předního konkurenta.

Liverpool a Manchester City jsou v posledních letech dominantními značkami na domácí scéně. Uplynulou sezónu jen těsně opanovali Sky Blues, zatímco Reds museli krom druhého místa oplakat stříbrnou medaili také v Champions League.

Na vztahy mimo trávník ale tato rivalita pochopitelně takový vliv nemá. Paparazzi v Las Vegas například zachytili při rozhovoru u bazénu Jacka Grealishe a Andyho Robertsona, tedy zástupce „znepřátelených” táborů.

Ostrovní bulvár se nicméně v poslední době zajímá především o fotografie prvního jmenovaného. Anglickému reprezentantovi je vyčítána slabá výkonnost a časté snímky s alkoholem v ruce Grealishe pochopitelně příliš neospravedlňují.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články