Zpět na » Premier League » Romelu Lukaku se chce vrátit do Interu. Nerazzurri si jej ale nemohou dovolit získat na trvalý přestup

Premier League - Romelu Lukaku se chce vrátit do Interu. Nerazzurri si jej ale nemohou dovolit získat na trvalý přestup

Romelu Lukaku se chce vrátit do Interu. Nerazzurri si jej ale nemohou dovolit získat na trvalý přestup © clutchpoints.com, fotbalportal.cz - Romelu Lukaku

0

Líbilo se

04.06. - V nejbližších dnech se bude řešit budoucnost Romelua Lukakua. Před rokem přišel s velkou parádou do Chelsea. Jenomže sezóna rozhodně neprobíhala podle jeho představ. Thomas Tuchel s ním také nebyl spokojen. Teď působí belgický útočník uraženě a chce se vrátit zpět do Interu Milán. Italský klub o něj zájem má, ale nemá peníze na zpětný odkup.

Inter si nemůže dovolit podepsat s Lukakuem trvalý kontrakt a konečné rozhodnutí o jeho budoucnosti bude na nových majitelích Chelsea.

Podle italské televize Sky se Lukakuův právník v úterý sejde s Interem, aby se zeptal na možnost případného návratu do Serie A.

Devětadvacetiletý fotbalista přestoupil do Chelsea loni v létě za 97,5 milionu liber a v prosinci loňského roku v kontroverzním rozhovoru pro italskou televizi Sky přiznal, že se chce v budoucnu vrátit do Interu.

Generální ředitel Interu Giuseppe Marotta prohlásil, že klub nespěchá ohledně možného návratu Lukakua, ale nadále má zájem ho v létě znovu podepsat.

Těžko by však Chelsea nabídli něco, co by se blížilo částce, kterou od ní za belgického útočníka obdrželi loni v létě.

Lukaku v této sezóně nedokázal ospravedlnit svou vysokou cenu a pod vedením Thomase Tuchela bojoval o herní čas, přestože sezónu zakončil jako nejlepší střelec klubu s 15 góly.

Inter v létě hledá útočníka a Marotta uvedl, že doufá, že se mu upíše Paulo Dybala, který po vypršení smlouvy opustí Juventus.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
JSP90 - 07.06. Odpovědět

Já spíš nechápu proč hráč který jednou z týmu odejde..Pak si projde peklem a konečně najde klub který mu sedí tak z něj po 2 letech odchází zpátky do týmu kde v podstatě nehrál.. Smajlík 3

JSP90

to je win-win jak z hororu. dáme jim 100M, on chce zpátky, oni na něj nemají, tak jim ho půjčíme.......jebat

ovmartin23
Tygrice - 05.06. Odpovědět

15 golů zase není tak marný, pořád lepší než ta "hvězda" Werner. Smajlík 1

Tygrice
Pilda17 - 05.06. Odpovědět

Werner hraje křídlo a hlavně jde o přístup. Werner na hřišti nechal duši, ač se nedaří. Lukaku jediné co předvedl je výborný v máchání rukama a chození po hřišti.

Pilda17
JSP90 - 07.06. Odpovědět

Vždyt ho na to hřiště nikdo ani nepouštěl.. Smajlík 2

JSP90

Rozplasaný kokotko shnije v Chelsea jako Sanchez u nás. Dobře jim tak všem.

AVSuvorov
Související odkazy
Nejnovější články