Zpět na » Premier League » West Ham nemíní Tomáše Součka v létě prodat

West Ham nemíní Tomáše Součka v létě prodat

West Ham nemíní Tomáše Součka v létě prodat © twitter.com, fotbalportal.cz - Tomáš Souček

0

Líbilo se

28.05. - Podle posledních zpráv z londýnského klubu, který sídlí na Olympijském stadionu, to vypadá, že i v příští sezóně bude oblékat jeho dres český záložník Tomáš Souček. Ten rozhodně neměl letos tak povedenou sezónu jako tu minulou, ale i tak je pevnou součástí plánů hlavního manažera Davida Moyese. Hammers jej nechtějí v létě prodávat.

West Ham údajně naslouchal nabídkám na českého reprezentanta, ale vše si vyhodnotil tak že si Tomáše Součka chce nechat v kádru. Sedmadvacetiletý defenzivní záložník má s Kladiváři smlouvu ještě na dva roky. Ta navíc obsahuje opci na další rok.

David Moyes je nadále spokojen se službami Tomáše Součka a míní na něm stavět i do budoucna. Přišel do klubu v lednu 2020 z pražské Slavie. Původně se jednalo pouze o hostování. V červenci se West Hamu upsal natrvalo. Slavia dohromady zinkasovala 19 miliónů liber.

V nedávno skončeném ročníku Tomáš Souček odehrál za West Ham celkem 51 zápasů a vstřelil 6 gólů. Některé jeho výkony nebyly úplně povedené. To jeho premiérová celá sezóna v Premier League byla mnohem lepší. Nastoupil do všech ligových zápasů a připsal si 10 přesných tref.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články