Zpět na » Premier League » Liverpool chce Tottenhamu vyfouknout Luise Díaze a zřejmě se mu to podaří. Sám hráč upřednostňuje Reds

Premier League - Liverpool chce Tottenhamu vyfouknout Luise Díaze a zřejmě se mu to podaří. Sám hráč upřednostňuje Reds

Liverpool chce Tottenhamu vyfouknout Luise Díaze a zřejmě se mu to podaří. Sám hráč upřednostňuje Reds © express.co.uk, fotbalportal.cz - Luis Díaz nakonec do Liverpoolu?

1

Líbilo se

28.01. - Vypadalo to, že Luis Díaz zamíří z Porta do Tottenhamu. Antonio Conte o něj hodně stál. Jenomže do celé věci se na poslední chvíli vložil Liverpool. Křídelního hráče chtějí vidět na Anfieldu. Sám hráč portugalského celku by raději zvolil cestu na západ Anglie. Zatím ještě není vše dojednáno. Porto by rádo za Díaze zinkasovalo 50 miliónů liber.

Kolumbijský internacionál byl první volbou manažera Jürgena Kloppa pro letní přestupové okno, ale Liverpool urychlil své plány kvůli velkému zájmu Spurs.

Liverpool údajně nabízí počáteční částku 37 milionů liber, přičemž součástí dohody jsou i bonusy, které se uplatní pouze v případě, že se Díaz na Anfieldu prosadí.

Podle stanice Sky Sports Liverpool poslal tým do Argentiny v očekávání, že tam provede lékařskou prohlídku, přičemž se očekává, že dohoda, která se zkomplikovala tím, že hráč je v Jižní Americe, bude uzavřena do 72 hodin.

Díaz by se měl v pátek večer představit v kvalifikačním utkání Kolumbie na mistrovství světa proti Peru a poté odcestovat do Argentiny na úterní druhý kvalifikační zápas.

Tottenham tento týden vedl s Portem jednání o Díazovi, přičemž klub z Premier League je údajně ochoten zaplatit až 46 milionů liber, z toho 37,6 milionu liber předem a 8,4 milionu liber jako výkonnostní příplatek.

Obě strany věřily, že dohody by mohlo být dosaženo dříve, než Liverpool znovu projeví zájem.

Podle informací Sky Sports má Tottenham pocit, že udělal vše pro to, aby dohodu zajistil, ale hráč jednoduše preferuje přesun do Liverpoolu.

Spurs nyní před pondělní uzávěrkou přestupů usilovně pracují na dalších cílech. Díaz, který se Portu upsal v roce 2019 z kolumbijského Junioru, má v této sezoně na kontě 16 gólů a šest asistencí ve 28 zápasech portugalského celku.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Sex seznamka ve vašem městě - https://simplydating.site Smajlík 8

Helen1995
Související odkazy
Nejnovější články