Zpět na » Premier League » Tottenham jedná s Portem. Je ochoten za Luise Díaze zaplatit 46 miliónů liber

Premier League - Tottenham jedná s Portem. Je ochoten za Luise Díaze zaplatit 46 miliónů liber

Tottenham jedná s Portem. Je ochoten za Luise Díaze zaplatit 46 miliónů liber © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Luis Díaz

0

Líbilo se

25.01. - Vypadá to, že Kohouti se mermomocí snaží přivést nového hráče na post křídla. Tím vysněným je Luis Díaz z Porta. Tottenham je za něj ochoten zaplatit až 46 miliónů liber. Konkrétně 37,6 miliónu liber a zbytek v bonusech. Jenomže portugalský klub zatím trvá na ceně 50,2 miliónu liber. Luis Díaz v této sezóně vstřelil už 16 gólů a přidal 6 asistencí.

Zdroje z Portugalska naznačují, že Spurs jsou připraveni nabídnout za Diaze 45 milionů eur (37,6 milionu liber) předem a dalších 10 milionů eur (8,4 milionu liber) jako příplatek při splnění dalších podmínek.

Porto však za pětadvacetiletého hráče, který v této sezoně za portugalský celek nastřílel v 28 zápasech 16 gólů a přidal šest asistencí, požaduje 60 milionů eur (50,2 milionu liber).

Luis Díaz přišel do Porta v létě 2019 z kolumbijského Clubu Junior a za tu dobu mu pomohl k portugalskému titulu a triumfu v Portugalském poháru.

Díaz zazářil také na loňském letním turnaji Copa Ámerica, kde pomohl Kolumbii ke třetímu místu a se čtyřmi góly se stal společně s Lionelem Messim nejlepším střelcem turnaje.

Antonio Conte dal od svého listopadového nástupu do Spurs jasně najevo, že chce přestavět svůj tým, a severolondýnský celek by tak mohl čekat rušný poslední týden lednového přestupového období.

Tottenham je blízko k dokončení dohody s křídelním hráči Wolves Adamou Traorém, o němž se předpokládá, že Conte jej chce na post pravého křídla nebo do útoku.

Conte by také rád přestavěl svůj střed zálohy a italská televize Sky uvádí, že mezi hráči, které Tottenham sleduje před uzávěrkou přestupů, je i Sofyan Amrabat z Fiorentiny.

Spurs se zajímají také o Francka Kessieho z AC Milán, kterému v italském klubu končí smlouva na konci sezony.

Conte v nedělním utkání s Chelsea (2:0) vynechal ze sestavy Dele Alliho, Tanguyho Ndombélého a Giovaniho Lo Celsa, přičemž posledně jmenovaný na sociálních sítích uvedl, že je stoprocentně v dobré fyzické kondici.

Ndombélé se nechal slyšet, že tento měsíc může Spurs opustit, a Paris Saint-Germain jedná o hostování francouzského reprezentanta.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články