Zpět na » Premier League » Chelsea si vyhlédla náhradu za Bena Chilwella. Stuttgart chce za svoji oporu 30 milionů eur

Premier League - Chelsea si vyhlédla náhradu za Bena Chilwella. Stuttgart chce za svoji oporu 30 milionů eur

Chelsea si vyhlédla náhradu za Bena Chilwella. Stuttgart chce za svoji oporu 30 milionů eur © focus.de - Borna Sosa

1

Líbilo se

24.01. - BULVÁRNÍK Chelsea si podle televizní stanice Sky Germany vyhlédla další jméno při svém hledání posily, která by mohla na levém kraji obrany nahradit dlouhodobě zraněného Bena Chilwella. Anglický reprezentant je do konce sezóny mimo hru poté, co na konci roku podstoupil operaci poškozeného předního zkříženého vazu.

Chelsea po celý leden pracuje na příchodu dalšího levého obránce, který by vypomohl Marcosi Alonsovi zastoupit dlouhodobě zraněného anglického reprezentanta, jenže její hledání je zatím neúspěšné.

V hledáčku Blues se ocitl například Lucas Digne z Evertonu, jenž se ale nakonec připojil k Aston Ville a nevyšly ani pokusy o dohodu s Olympiquem Lyon ohledně návratu hostujícího Emersona Palmieriho.

Podle Sky Germany tak kouč Chelsea Thomas Tuchel zaměřil svoji pozornost do rodné země, kde si vyhlédl chorvatského reprezentačního obránce hrajícího za Stuttgart Bornu Sosu.

Ofenzivní levý krajní obránce navzdory problémům svého týmu v letošní sezóně ohromil svými výkony, ve které má na kontě už dva góly a čtyři asistence, včetně tří během jediného utkání proti Greutheru Fürth.

Zdá se však velice nepravděpodobné, že by Stuttgart bojující o udržení v Bundeslize byl ochoten nechat v lednu odejít jednoho ze svých nejdůležitějších hráčů.

Čtyřiadvacetiletý Sosa má ve Stuttgartu smlouvu až do roku 2025 a klub si jej cení přibližně na 30 milionů eur. O chorvatského obránce měla mít během ledna zájem i Aston Villa, která ale nakonec sáhla po podpisu Digneho.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články