Zpět na » Primera Division » Barcelona jedná o podpisu pátého nejlépe placeného hráče světa. Zamíří bývalá hvězda Chelsea na Camp Nou?

Primera Division - Barcelona jedná o podpisu pátého nejlépe placeného hráče světa. Zamíří bývalá hvězda Chelsea na Camp Nou?

Barcelona jedná o podpisu pátého nejlépe placeného hráče světa. Zamíří bývalá hvězda Chelsea na Camp Nou? © canberratimes.com.au - Oscar

2

Líbilo se

22.01. - BULVÁRNÍK Záložník čínského klubu Šanghaj Port Oscar potvrdil spekulace médií, podle kterých jedná o přestupu do katalánské Barcelony. Třicetiletý středopolař, který si v Evropě udělal jméno během svého působení v Chelsea, hraje v čínské Superlize od roku 2017, nyní by ale mohl zamířit na Camp Nou.

Přestože podle médií je Oscarův přestup do Barcelony na dobré cestě, podle brazilského středopolaře, který do Číny zamířil v roce 2017 za 60 milionů eur z Chelsea, jej zatím hatí finanční situace španělského klubu.

Barcelona byla v posledním roce nucena kvůli silnému finančnímu tlaku učinit několik kontroverzních rozhodnutí, kdy kvůli platovému rozpočtu přišla i o svoji největší hvězdu Lionela Messiho.

Problémy panovaly také kolem podpisu jejího bývalého hráče Daniho Alvese nebo lednové posily z Manchesteru City Ferrara Torrese, kterého klub nemohl registrovat do doby, než se mu povede uvolnit platový rozpočet.

„Rozhovory s Barcelonou neskončily, musíme si promluvit ještě o několika věcech,“ přiznal třicetiletý brazilský záložník v rozhovoru pro Mundo Deportivo. „Nyní mají problém s registrací hráčů, jako se to stalo Danimu Alvesovi.“

Podle zprávy je momentálně pátý nejlépe placený fotbalista světa odhodlán ke kompromisům, pokud mu to zajistí cestu k podpisu s jedním z nejslavnějších evropských klubů.

To by znamenalo snížení mzdových požadavků nebo dokonce stanovení větší části mezd na bonusech, jako tomu je v případě Alvese.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Bývalá hvězda ??? Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 3 Smajlík 13

TuffGong

Myslíte, že bude Barca hrát příští sezónu alespoň EL? Smajlík 10

Prasemiro

Dej tomu ještě čas ještě není konec sezóny.

MESSIFCB
Související odkazy
Nejnovější články