Zpět na » Premier League » Zájemce už se našel. Sevilla nabídla Manchesteru United, že vezme Anthonyho Martiala na hostování

Premier League - Zájemce už se našel. Sevilla nabídla Manchesteru United, že vezme Anthonyho Martiala na hostování

Zájemce už se našel. Sevilla nabídla Manchesteru United, že vezme Anthonyho Martiala na hostování © technotrenz.com, fotbalportal.cz - Martial do Sevilly?

1

Líbilo se

28.12. - Ralf Rangnick potvrdil, že mu Anthony Martial řekl o své touze odejít z Manchesteru United. Francouzský útočník přišel na Old Trafford v roce 2015. V této sezóně Premier League se ovšem objevil v základní sestavě pouze dvakrát. Odehrál dohromady jen 202 minuty. I proto touží po změně. Nyní se ozvala Sevilla, která jej chce na hostování do konce sezóny.

Smlouvu má Anthony Martial s Manchesterem United až do roku 2024. Ovšem vypadá to, že minimálně na půl roku od Red Devils odejde. Sám prohlásil, že chce v lednu Divadlo snů opustit. To potvrdil i nový dosavadní manažer Ralf Rangnick.

Včera ještě žádná nabídka na stole neležela. Teď je vše jinak. Zájemce přichází z jihu Španělska. Sevilla podala oficiální nabídku na půlroční hostování do konce probíhající sezóny. Nabídka nezahrnuje opci s možností následného odkupu.

United zatím španělskému klubu neodpověděli. Podle Sky Sports mohou být ve hře ještě Juventus a Barcelona, ale preferovanou destinací Anthonyho Martiala by měla být právě Sevilla.

Šestadvacetiletý francouzský útočník se stal v roce 2015 nejdražším teenagerem na světě, když přišel do Manchesteru United z Monaka. Během 268 utkání skóroval 79x. V této sezóně ale upadl v nemilost. Navíc, když přišli Cristiano Ronaldo a Jadon Sancho, stal se nadbytečným.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jen val, val a už sa nevracaj Smajlík 7

pavelprvni

To jste nemel, z toho budou problemy Smajlík 3

James1991
Nejnovější články