Zpět na » Premier League » Anthony Martial si promluví s Ralfem Rangnickem o lednovém odchodu. Do kterého klubu by rád zamířil?

Premier League - Anthony Martial si promluví s Ralfem Rangnickem o lednovém odchodu. Do kterého klubu by rád zamířil?

Anthony Martial si promluví s Ralfem Rangnickem o lednovém odchodu. Do kterého klubu by rád zamířil? © skysports.com, fotbalportal.cz - Anthony Martial chce odejít

1

Líbilo se

21.12. - Francouzský útočník Anthony Martial se chystá promluvit si během příštích dnů s novým dočasným manažerem Manchesteru United Ralfem Rangnickem ohledně své další budoucnosti. Martial se netají svým úmyslem opustit Old Trafford a mezi zájemci o jeho služby se už objevily Barcelona nebo Juventus.

O Martialově možném odchodu z Old Trafford poprvé promluvil už začátkem tohoto měsíce hráčův agent Philippe Lamboley, který přiznal, že Martial má v plánu běhen ledna odejít do klubu, kde bude pravidelně nastupovat.

Od té doby se objevilo hned několik zájemců, mezi kterými jsou například Barcelona a Juventus, kteří by Martiala uvítali nejprve na hostování s opcí na případný přestup.

Francouzský útočník nicméně preferuje jiný klub a tím je aktuálně druhý celek tabulky španělské La Ligy Sevilla, kde věří, že bude mít jisté místo v základní sestavě.

Martial nastoupil za Manchester United naposledy 2. prosince ještě pod vedením Michaela Carricka, když přišel jako náhradník na hřiště při výhře 3:2 nad Arsenalem.

Pod vedením nového manažera United Ralfa Rangnicka Martial dosud neodehrál ani minutu, i vinou zranění, které ho vyřadilo z utkání proti Crystal Palace a Norwichi.

Do Manchesteru United přišel Martial v roce 2015 za 36 milionů liber, což byla v tehdejší době rekordní přestupová částka vyplacená za teenagera. Martial hned při svém debutu za United skóroval při vítězství 3:1 nad Liverpoolem a ve své první sezóně na Old Trafford nasázel 17 branek.

Nyní šestadvacetiletý útočník za celou dobu svého působení v Manchesteru United zaznamenal celkem 79 gólů ve všech soutěžích, ale v posledních sezónách upadl v nemilost, na čemž se podílela nejen jeho častá zranění, ale i silná konkurence v útoku.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ať půjde Martial kamkoliv, všude to bude líná veš s věčně nasraným xichtem Smajlík 5 Smajlík 5

pavelprvni

Barcelona prosím. Smajlík 2 Ať je zkáza dokonána.

AVSuvorov
Nejnovější články