Zpět na » Premier League » Otevřou se van de Beekovi dveře pryč z United? Před zimou mění agenta

Premier League - Otevřou se van de Beekovi dveře pryč z United? Před zimou mění agenta

Otevřou se van de Beekovi dveře pryč z United? Před zimou mění agenta © Eurosport - Van de Beek už se v Manchesteru zřejmě neprosadí

1

Líbilo se

26.10. - Rudí ďáblové nezažívají vůbec jednoduché období. Série nepřesvědčivých výkonů, kterým dala korunku poslední domácí porážka 0:5 s Liverpoolem, snížila důvěru v trenéra Oleho Gunnara Solskjaera na naprosté minimum a Manchester United musí najít cestu ven z krize. Dvojnásob tyto trable musí mrzet Donnyho van de Beeka, jemuž se nepodařilo v létě dotáhnout odchod z klubu. Znovu se o to nicméně pokusí v nadcházejících termínech.

Když za něj Red Devils vyskládali Ajaxu Amsterdam v létě 2020 celých 39 miliónů euro, rozhodně od nizozemského reprezentanta očekávali, že bude mít větší vliv na své nové mužstvo. Místo toho ale po nepovedeném minulém ročníku letos odehrál v Premier League pouhopouhých 6 minut.

Negativní přístup ze strany Solskjaera zřejmě cítil van de Beek už dříve, také proto se snažil odejít z Old Trafford již v průběhu července a srpna, jakákoliv iniciativa ovšem byla bezúspěšná. Pro svůj další pokus o únik však nehodlá nic nechat náhodě a přešel pod křídla v Holandsku známého agenta Aliho Dursana, který zastupuje také například Frenkieho de Jonga z Barcelony.

Všem stranám nicméně musí být jasné, že tak či tak požadavky United vůči kupující straně neklesnou. Van de Beek má stále platnou smlouvu do roku 2025 a Solskjaer minimálně naoko tvrdí do médií, že s přestupem 24letého středopolaře nepočítá.

Uvidíme, zda se vrátí údajní zájemci z léta, tedy Everton a spolu s ním Juventus Turín, jejichž oficiální nabídky však nebyly nikdy potvrzeny. Je přitom velmi pravděpodobné, že celek z červené části Manchesteru bude za hráče, který v této sezóně nastoupil jen dvakrát v základní sestavě, žádat částku minimálně blízkou kupní ceně.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vykúpenie z vaznice Old Trafford Smajlík 2

martyy_98
Reklama
Noviny
Nejnovější články