Zpět na » Premier League » James Rodriguez po jediném roce opustil Everton. Jeho nový klub vás překvapí

Premier League - James Rodriguez po jediném roce opustil Everton. Jeho nový klub vás překvapí

James Rodriguez po jediném roce opustil Everton. Jeho nový klub vás překvapí © goodwordnews.com - James Rodriguez

0

Líbilo se

22.09. - Pouhý rok trvalo působení hvězdného kolumbijského playmakera Jamese Rodrigueze v Goodison Parku. Třicetiletý záložník, který do Evertonu zamířil v létě roku 2020 z Realu Madrid, si nyní našel nové angažmá a podepsal smlouvu s katarským klubem Al Rayyan.

Zkušeného středopolaře přivedl minulý rok do Evertonu kouč Carlo Ancelotti a zvláště začátek působení na Goodison Parku se kolumbijskému reprezentantovi podařil na výbornou, nicméně jeho přínos během sezóny slábl, za což mohla i série zranění.

V létě navíc došlo k odchodu kouče Ancelottiho, který se vrátil na lavičku Realu Madrid, kvůli čemuž James Rodriguez přišel o svoje místo v sestavě Evertonu, za který v nové sezóně neodehrál ani minutu v soutěžním utkání.

O odchodu bývalé hvězdy Realu Madrid se spekulovalo už během léta, navzdory zájmu ze strany Interu Milán se ale nepodařilo zrealizovat Rodriguezův odchod, ke kterému došlo až nyní.

Rodriguez už v neděli odletěl do Kataru, kde vedl jednání s místním klubem Al Rayyan, jenž dnes oficiálně oznámil podpis smlouvy s třicetiletým záložníkem Evertonu.

Anglický klub byl otevřen odchodu hvězdného záložníka hlavně kvůli jeho astronomickému platu ve výši 200 tisíc liber týdně, se kterým se James Rodriguez řadil mezi nejlépe placené hráče Premier League.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ten nekopa se do toho muslimova hodí Smajlík 1

Pro-Wazz
Související odkazy
Nejnovější články