Zpět na » Premier League » Son Hung-min podepsal s Tottenhamem novou čtyřletou smlouvu

Premier League - Son Hung-min podepsal s Tottenhamem novou čtyřletou smlouvu

Son Hung-min podepsal s Tottenhamem novou čtyřletou smlouvu © skysports.com, fotbalportal.cz - Son podepsal novou smlouvu

1

Líbilo se

23.07. - Zda se Spurs podaří udržet Harryho Kanea je stále ve hvězdách. Údajně začíná jednání s Manchesterem City. Jinou hvězdu ale Tottenham bude mít ve svých řadách. Jihokorejec Son Hung-min se od svého příchodu v roce 2015 vypracoval v jednu z hlavních opor. Nyní podepsal nový kontrakt až do roku 2025.

Do týmu Tottenhamu dorazil před šesti lety z Bayeru Leverkusen. Stal se jednou z vůdčích postav Kohoutů. Také je kapitánem jihokorejské reprezentace. V 29 letech nyní i nadále spojil svou budoucnost s londýnským klubem. Son Hung-min podepsal novou čtyřletou smlouvu.

Od srpna 2015 odehrál v dresu Spurs 280 utkání a vstřelil v nich 107 gólů. A bude přidávat další. Souhlasil se všemi podmínkami a nový kontrakt mu vyprší až v roce 2025.

S Harrym Kanem vytvořil údernou dvojici. Spolupráce jim skvěle klapala i v sezóně 2020/2021. Jenomže pro příští sezónu dost možná o svého útočného parťáka přijde. Každopádně se na nový ročník těší.

„Je mi velkou ctí tady hrát už 6 let. Klub mi prokazuje obrovský respekt. Já jsem samozřejmě velmi rád, že tady mohu být.“

„Cítím se tady jako doma. Nebylo to nic těžkého. Bylo to skutečně snadné rozhodnutí.“

Tottenham je také velmi blízko dokončení transferu Pierluigiho Golliniho z Atalanty Bergamo. Ve čtvrtek už prošel lékařskou prohlídkou.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články