Zpět na » Premier League » Moje nejhorší sezona v kariéře, uznal Mané

Premier League - Moje nejhorší sezona v kariéře, uznal Mané

Moje nejhorší sezona v kariéře, uznal Mané © skysports.com -

2

Líbilo se

15.05. - Mané v roce 2016 přestoupil ze Southamptonu do Liverpoolu a od té doby je jednou z největších hvězd celé Premier League. Letošní sezona je pro něj však jedno velké zklamání. Sám hráč přiznal, že tento ročník je nejhorší v jeho kariéře.

Liverpoolský křídelník zatím v této sezoně nastřílel pouhých devět ligových gólů - což je velmi vzdáleno 22 gólům, díky kterým získal Zlatou kopačku Premier League v ročníku 2018/19.

Podobně úspěšný měl i minulý ročník, ve kterém vstřelil 18 gólů a podepsal se pod zisk ligového titulu.

Mané si nedělá iluze o tom, jak špatné byly jeho výkony v této sezóně, i když trval na tom, že dělá vše pro to, aby se vrátil do svého nejlepšího stavu.

Kapitán senegalské reprezentace dokonce zašel tak daleko, že podstoupil testy na svém těle, aby našel důvod jeho poklesu formy.

Toto je nejhorší sezóna v mé dosavadní kariéře. Musím si to přiznat. Pokud se mě zeptáte, co dělám špatně, bude pro mě obtížné vám odpovědět.”

Osobně skutečně nevím. Snažím se být vždy pozitivní, ať už věci jdou správným nebo špatným směrem.”

Dokonce jsem podstoupil testy vlastního těla. Konzumuji správnou stravu, nebo se všechno změnilo? Výsledky těchto testů však dopadly dobře.”

Mané se naposledy nedostal ani do základní jedenáctky Liverpoolu. Důležitý zápas Liverpoolu proti Manchesteru United začal pouze na lavičce, protože Klopp dal přednost trojici Diogo Jota, Roberto Firmino a Mohamed Salah. Firmino se na výhře podílel dvěma góly a Salah s Jotou dali po jedné brance.

Právě Mané vystřídal Jotu v 74. minutě. A po závěrečném hvizdu si odmítl potřást rukou s koučem Kloppem. Cestou k tunelu navíc vrtěl hlavou a vypadal hodně naštvaně.

„Ve středu jsem se po tréninku rozhodl pro Jotu, normálně jsou kluci zvyklí, že jim to vysvětlím, ale tentokrát nebyl čas, to je celé. Všechno je v pořádku,“ prohlásil Klopp.

Fotbal je o emocích a všichni očekávají, že je budeme mít vždy pod kontrolou. To ale ne vždycky jde," zakončil kouč Liverpoolu.

Gabriela Průšová / 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články