Zpět na » Premier League » Domino efekt pokračuje - Ed Woodward rezignuje na konci roku na post předsedy Manchesteru United

Premier League - Domino efekt pokračuje - Ed Woodward rezignuje na konci roku na post předsedy Manchesteru United

Domino efekt pokračuje - Ed Woodward rezignuje na konci roku na post předsedy Manchesteru United © skysports.com, fotbalportal.cz - Ed Woodward rezignuje

1

Líbilo se

20.04. - Vypadá to, že plán evropské Superligy se definitivně hroutí. Snahu o vystoupení už projevily Chelsea a Manchester City. Zřejmě budou následovat i další kluby. Velká zpráva přichází i z Old Trafford. Ed Woodward rezignuje na post předsedy Manchesteru United. A to na konci letošního roku. Je to další bomba úterního večera. Končit mají i další.

Evropská Superliga se hroutí jako domeček z karet. Do nově utvořené soutěže se měl zapojit i Manchester United. Vypadá to však, že žádná taková nevznikne. Už hodlají odstoupit Manchester City a Chelsea. Další kluby mají následovat.

Jedním z iniciátorů měl být Manchester United. Jenomže už zřejmě i v tomto klubu tuší, že to nedopadne. Podle informací z BBC i Sky Sports na konci letošního roku rezignuje na svou pozici předsedy Manchesteru United Ed Woodward, kterému mnozí fanoušci Rudých ďáblů nemohou přijít na jméno.

Devětačtyřicetiletý Angličan působí na Old Trafford od roku 2012, Ed Woodward se již s rodinou Glazerů, kteří Manchester United vlastní, dohodl, že na konci roku 2021 skončí. Toto oznámení už bylo předloženo.

Právě Ed Woodward hrál hlavní roli při kontroverzním převzetí Manchesteru United rodinou Glazerů. Podle informací BBC šlo o přátelskou dohodu o ukončení mezi oběma stranami. Podle informací stanice Sky Sports nemá nic společného s možným krachem projektu evropské Superligy. Tedy údajně. Indicie jsou ale jasné.

Klub už celou věc oficiálně potvrdil i na svém webu, kde vyšlo celé prohlášení Eda Woodwarda i reakce Joela Glazera, jednoho z majitelů.

Na Twitteru už Woodwardův konec oslavuje Gary Neville. Bývalý kapitán Red Devils často kritizoval samotného předsedu svého milovaného klubu i jeho majitele.

Mají dokonce následovat i další „hlavy“ velkých šéfů. V Juventusu má skončit Andrea Agnelli, v Realu Madrid Florentino Pérez a v Tottenhamu Daniel Levy.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, bbc.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 21.04. Odpovědět

O kokota míň....ještě se zbavit dua Amerických vlastníků a jejich dluhů,které především díky jim máme a bude líp!

DeviI

Vlhký sen zdejších libtardů nevyjímaje fans United netrval ani 48 hodin. Bohnice, to je to správné místo kam by měli směrovat vaše kroky, progresivistické tupela. Smajlík 12 Smajlík 13

AVSuvorov

to je dneska den. ještě by se mohl přidat kamara, že vlastně neví,co mu kúdela řekl

ovmartin23

Tvl. Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Newton_Heath
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články