Zpět na » Premier League » Jürgen Klopp je proti založení Superligy. On ani hráči o plánech Liverpoolu nevěděli

Premier League - Jürgen Klopp je proti založení Superligy. On ani hráči o plánech Liverpoolu nevěděli

Jürgen Klopp je proti založení Superligy. On ani hráči o plánech Liverpoolu nevěděli © samacharcentral.com, fotbalportal.cz - Klopp o přestupech

1

Líbilo se

20.04. - Manažer Liverpoolu Jürgen Klopp se i nadále odmítavě staví proti založení nové evropské Superligy, přestože jeho klub patří mezi již ohlášené účastníky. Německý manažer odmítá, že by kvůli účasti v Evropské lize měl v plánu opustit Anfield Road, stávající situaci se ale pokusí vyřešit.

Německý manažer patří ke kritikům založení evropské Superligy a již v roce 2019 veřejně kritizoval tento návrh. „Doufám, že se Superliga nikdy nestane skutečností,” přiznal Klopp.

„Díky způsobu, jakým běží Liga mistrů, má fotbal skvělý produkt, dokonce i s Evropskou ligou. Pro mě je Liga mistrů jako Superliga, ve které ale vždy nenarazíte na stejné týmy.”

„Samozřejmě je to ekonomicky důležité, ale kdo by chtěl systém, ve kterém bude Liverpool deset let čelit stále Realu Madrid? Kdo by to chtěl každý rok vidět?”

Klopp byl po pondělním zápase proti Leedsu dotázán, zda si stojí za svým názorem, jelikož právě jeho Liverpool patří mezi první kluby, které ohlásily plány účastnit se Superligy.

„Můj názor se nezměnil,” prohlásil Klopp. „Vlastně jsem se o tom dozvěděl teprve včera, když jsem se snažil připravit tým na velmi obtížný zápas proti Leedsu.”

„Je to složité. Lidé z toho nejsou nadšení a já se jim nedivím, ale nemám k tomu moc co říkat, protože hráči ani já jsme nebyli zapojeni do rozhodovacího procesu a nevěděli jsme o tom.”

S názorem Kloppa se ztotožnil i záložník Liverpoolu James Milner. „Mohu k tomu říct pouze svůj osobní názor a ten je, že se mi to nelíbí. Doufejme, že se to neuskuteční,” dodal Milner.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 20.04. Odpovědět

Celý tým je založený na hráčích a trenérech a nikdo se jich nezeptá na názor. Až jim nikdo nenastoupí do zápasů superligy tak to bude sranda.

COKO

Vdyt se o superlize mluví už několik let...tak co kecá, že nevěděl...

RoyKeane
Wazz - 20.04. Odpovědět

..oni se nakonec domluví ...když jde o tolik peněz nedivil bych se kdyby nakonec došli ke kompromisu...UEFA dělá ramena ale o prachy ze zápasů týmu co se chou trhnout asi taky nechce tak uplně přijít...a že to nebudou malý prachy Smajlík 1

Wazz
Redsss - 20.04. Odpovědět

Samozrejme ze sa o tom hovorí už niekoľko rokov ale nič nebolo isté teraz sa ukázalo ze sa na niečom už dohodli.a o tom Klopp nevedel tak nič nekecaa on a hráči o tom nevedeli dozvedeli sa to tak ako mi preto nechápem čo tu Meliš ze keca...

Redsss

To si taky myslím...hlavně Uefa si hodila klacek pod nohy sama s tím novým formátem CHL...

RoyKeane

tyhle argumenty, že nebude nikoho zajímat každý rok liverpool vs real, už mě začínají štvát. jsem si nevšimnul, že by někdy řekl, že ho štve, že každý rok hrajou 2x s united, že je v německu pravidelně bayern dortmund nebo že je na čase, aby el clasico bylo pouze sudé roky

ovmartin23
Cornero - 20.04. Odpovědět

taky si říkám. Samozřejmě čím méně proti sobě kluby hrají tím větší je to svátek ale jestli se Klopp ptá koho bude zajímat každý rok pool vs real tak mě teda určitě. Stejně jako mě každý rok zajímá x krát Real vs Barca atd

Cornero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články