Zpět na » Premier League » Giroud odmítl jednoletou smlouvu, zájem o francouzského forwarda přetrvává v Itálii

Premier League - Giroud odmítl jednoletou smlouvu, zájem o francouzského forwarda přetrvává v Itálii

Giroud odmítl jednoletou smlouvu, zájem o francouzského forwarda přetrvává v Itálii © fourfourtwo.com - Olivier Giroud odmítl novou smlouvu, zájem má Inter

1

Líbilo se

24.03. - Francouzský reprezentant Olivier Giroud podle italského Calciomercato odmítl smlouvu, kterou mu Chelsea předložila na délku jednoho roku. Rodák z Chambéry požaduje kontrakt minimálně na další dva roky. Situaci bedlivě sleduje italský Inter, který má o útočníka už delší dobu zájem.

Smlouva Girouda vyprší už v létě, to znamená, že londýnská Chelsea musí rychle jednat, pokud si vytáhlého útočníka bude chtít ponechat v kádru.

Očekávalo se, že by mistr světa mohl opustit Stamford Bridge v lednu, zájem o něj projevil především Inter, avšak Chelsea si jej nakonec poněkud překvapivě ponechala, velkou roli v tom hrálo zranění Abrahama, díky němuž se Giroud častěji zapojoval do hry.

Giroud se za důvěru odvděčil výbornými výkony. Než byl svět fotbalu na neurčitou dobu přerušen kvůli pandemii koronaviru, stihl v posledních třech utkáních vstřelit dva góly, díky své výšce rovněž vládl ve vzdušných soubojích.

Zájem o Girouda je v Itálii (zdroj:skysports.com)

Francouz věří, že Inter by mu nabídl takovou smlouvu, s níž by byl spokojený, a proto podle webu Calciomercato smetl ze stolu jednoletou nabídku kontraktu od současného zaměstnavatele.

Forward není jediným hráčem, o kterého se Inter zajímá. Antonio Conte by rád obnovil spolupráci s ofenzivě laděným obráncem Marcosem Alonsem, jenž by mu skvěle zapadl do formace. Zde však bude mít jednání o poznání složitější, Španěl má totiž v Anglii smlouvu do roku 2023.

V poslední řadě je tu ještě Victor Moses. Nigerijec je v Miláně na hostování s možnou opcí a podle posledních zpráv Inter využije výstupní klauzuli, která bude znamenat definitivní přesun devětadvacetiletého fotbalisty na jih Evropy.

Milan Huppert / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články