Zpět na » Premier League » Leicester City chce za Bena Chilwella 85 milionů liber. Chelsea si místo něj vyhlédla cíl Barcelony

Leicester City chce za Bena Chilwella 85 milionů liber. Chelsea si místo něj vyhlédla cíl Barcelony

Leicester City chce za Bena Chilwella 85 milionů liber. Chelsea si místo něj vyhlédla cíl Barcelony © express.co.uk - Ben Chilwell

0

Líbilo se

24.03. - VIDEO Chelsea podle zpráv ze Španělska ukončila svůj zájem o levého obránce Bena Chilwella poté, co se dozvěděla, že Leicester City bude za svoji oporu požadovat 85 milionů liber. Místo něj se nyní hodlá zaměřit na Alexe Tellese z Porta a Marca Cucurellu z Getafe.

Chelsea má o Chilwella dlouhodobý zájem a očekávalo se, že se v létě pokusí anglického reprezentanta přivést na Stamford Bridge, podle španělského deníku Sport ale údajně její zájem ochladl a hodlá se soustředit na jiné cíle.

Důvodem jsou údajně přemrštěné požadavky Leicesteru City, který za 23letého beka požaduje nejméně 85 milionů liber, za které loni prodal Manchesteru United jiného anglického reprezentanta Harryho Maguirea.

Chelsea se však na rozdíl od Manchesteru United rozhodla nepřistoupit na požadavky Leicesteru, který vzhledem ke své finanční situaci není nucen prodávat svoje hráče, navíc když má u něj Chilwell smlouvu až do roku 2024.

Blues se proto nyní zaměřili na jiné cíle a nejvýše na jejich seznamu jsou Alex Telles z Porta, o kterého má údajně velký zájem také Barcelona nebo Marc Cucurella ze španělského Getafe.

27letý Telles byl v letošní sezóně ve skvělé formě a v létě navíc může na Stamford Bridge přijít zdarma, protože mu na konci sezóny vyprší v Portu současná smlouva.

Na Stamford Bridges se čeká rušné léto. Klub se údajně chystá znovu zacílit na útočníka Lyonu Moussu Dembélého, který má v letošní sezóně na kontě už 16 gólů v 27 utkáních Ligue 1 nebo Jadona Sancha z Borussie Dortmund.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Nejnovější články