Zpět na » Premier League » Rozmary počasí odkládají fotbalové zápasy. Hrát nebude ani Manchester City proti West Hamu

Premier League - Rozmary počasí odkládají fotbalové zápasy. Hrát nebude ani Manchester City proti West Hamu

Rozmary počasí odkládají fotbalové zápasy. Hrát nebude ani Manchester City proti West Hamu © localfootballnews.com, fotbalportal.cz - Počasí odkládá zápasy

1

Líbilo se

09.02. - PRÁVE SE STALO Tomáš Souček si bude muset na svůj druhý start v dresu West Hamu počkat. Dnes vpodvečer se měli Kladiváři představit na Etihad Stadium proti domácímu Manchesteru City. Jenomže nad Britské ostrovy a nad Evropu se přesouvá silná bouře, proto již bylo utkání oficiálně odloženo. Ovšem duel mezi Sheffieldem United a Bournemouthem by se odehrát měl.

Ano, zápas mezi Blades a Cherries, který je na programu v 15.00 středoevropského času dosud odložen nebyl. Ovšem ten, který se měl odehrát o dvě a půl hodiny později už ano. Na střetnutí mezi Manchesterem City a West Hamem v neděli nedojde.

Kvůli silnému orkánu, který nese název Ciara, a blíží se k Britským ostrovům, se odkládají fotbalové zápasy v Anglii ale také například v Nizozemsku či v Německu (tam je to bouře Sabine). Vítr má dosahovat rychlosti až 144 km/hod.

Tomáš Souček se tak dnes v Premier League nepředstaví. Na svůj druhý start v nejvyšší anglické soutěži si bude muset ještě nějaký ten den počkat.

Štěstí je také to, že v Premier League aktuálně probíhá premiérová zimní přestávka, takže není víkendový program tak nabitý. Větší odkládání by zase přidělalo potíže v termínové listině.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články