Zpět na » Premier League » Tammy Abraham: Můžu svými góly dotáhnout Chelsea do Ligy mistrů

Premier League - Tammy Abraham: Můžu svými góly dotáhnout Chelsea do Ligy mistrů

Tammy Abraham: Můžu svými góly dotáhnout Chelsea do Ligy mistrů © skysports.com, fotbalportal.cz - Tammy Abraham

5

Líbilo se

03.02. - V lednu Chelsea překvapivě neposilovala a žádného hráče nezískala. Frank Lampard z toho příliš nadšený nebyl a uvedl, že Blues jsou teď v boji o TOP 4 outsidery. Útočnou jedničkou zůstává mladý Tammy Abraham. Ten věří, že je schopný pomoci svými góly londýnskému celku do Ligy mistrů. Čeká ho ale těžká práce.

Chelsea stále drží důležitou čtvrtou příčku, ale soupeři se jí po víkendu přiblížily. Pátý Tottenham má po výhře nad Manchesterem City už jen o 4 body méně. Šestý Sheffield United pak ztrácí 5 bodů. Blues v sobotu remizovali 2:2 v Leicesteru.

V základní sestavě Chelsea znovu nastoupil Tammy Abraham. Mladý anglický útočník zůstává pro Franka Lamparda jasnou první volbou. Má na kontě třináct ligových gólů. Ví, že se bude v této sezóně spoléhat nadále hlavně na něj.

„Když hrajete za klub, jakým je Chelsea, vždy budete pod tlakem.“

„Pro mě je o tom být ve správný čas na správném místě a věřit svým schopnostem. Jsem si jistý, že ještě nějaké góly dám a týmu pomůžu do Ligy mistrů. Tlak se mi líbí a rád hraju pod tlakem.“

„Nemůžu si stěžovat, pro mě je to zatím skvělá sezóna. Rád bych v tom pokračoval. Stále nás čekají velké zápasy. Musím být na ně připraven a využít svých příležitostí.“

Teď na Chelsea čeká zimní přestávka. Po ní se 17. února střetne s Manchesterem United a půjde o veledůležité body.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články