Zpět na » Premier League » Chelsea hledá posilu do útoku. S Neapolí jedná o přestupu Driese Mertense

Premier League - Chelsea hledá posilu do útoku. S Neapolí jedná o přestupu Driese Mertense

Chelsea hledá posilu do útoku. S Neapolí jedná o přestupu Driese Mertense © express.co.uk - Dries Mertens

0

Líbilo se

30.01. - VIDEO Chelsea podle informací televizní stanice Sky Italy vstoupila do jednání s Neapolí ohledně přestupu belgického útočníka Driese Mertense. Trenér Chelsea Frank Lampard je frustrován nedostatkem podpisů během toho měsíce, nyní se však zdá, že vysněná posila do útoku by přeci jen mohla na Stamford Bridge zamířit.

32letému belgickému reprezentantovi má na konci letošní sezóny vypršet smlouva v Neapoli a údajně by tak mohl být k mání za přibližně 5 milionů liber. Kromě Chelsea je však ve hře i Inter Milán a dá se tedy očekávat souboj mezi těmito dvěma kluby.

Trenér Chelsea Frank Lampard se netají svým cílem přivést posilu do útoku a Mertens, jenž je schopen nastoupit na prakticky každé ofenzivní pozici, by zároveň mohl v týmu nahradit Oliviera Girouda, jenž je blízko odchodu do Lazia Řím.

Mertens je dlouhodobě jedním z nejproduktivnějších útočníků italské Serie A. Od svého příchodu do Neapole v roce 2013 nastřílel za italský klub 118 gólů a přidal 71 asistencí v 304 zápasech.

Dá se očekávat, že ve 32 letech bude Mertens pro Chelsea spíše krátkodobým řešením. Tým totiž přišel o zraněného Tammyho Abrahama a Giroud s dalším útočníkem Michym Basthuayiem postrádají střeleckou formu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 01.02. Odpovědět

k Lampardovi mezi ty vymaštěnce by lezl jen idiot...

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články