Zpět na » Premier League » Další posila pro Arsenal. Se Southamptonem se dohodl na příchodu mistra Evropy

Premier League - Další posila pro Arsenal. Se Southamptonem se dohodl na příchodu mistra Evropy

Další posila pro Arsenal. Se Southamptonem se dohodl na příchodu mistra Evropy © express.co.uk - Cedric Soares

0

Líbilo se

29.01. - VIDEO Arsenal teprve dnes představil svoji novou posilu do obrany Pabla Mariho, jenž přišel na hostování s opcí na trvalý přestup, to však neznamená, že lednové posilování na Emirates je u konce. Podle informací televizní stanice Sky je naopak Arsenal velice blízko příchodu další akvizice, která by měla pomoci vyztužit defenzívu.

Arsenal zřejmě co nevidět představí druhou lednovou posilu, podle televizní stanice Sky se totiž dnes dohodl se Southamptonem na hostování portugalského pravého obránce Cedrica Soarese.

Portugalský reprezentant, jenž byl součástí mistrovského týmu na Euru 2016, se k Arsenalu připojí na hostování do konce sezóny, přičemž Arsenalu nebude nic bránit jeho působení prodloužit, protože Cedricovi na konci sezóny vyprší smlouvu u Saints.

Arsenal tak nadále výrazně pracuje na posílení problémové obrany, která v letošní sezóně dosud udržela pouze čtyři čistá konta a po stoperovi Pablu Marim posílí tým i pravý obránce Cedric, jenž by měl o místo v sestavě bojovat s Hectorem Bellerínem.

Soares působil v Southamptonu od roku 2015, kdy do klubu přišel ze Sportingu Lisabon a dlouhodobě patřil do základní sestavy Saints, kterým navíc výrazně přispěl ke skvělé formě týmu pod vedením Ralpha Hasenhuttla, než začátkem tohoto měsíce utrpěl zranění kolena.

28letý obránce loni v lednu odešel na hostování do Interu Milán, který měl navíc opci na hráčův trvalý přestup, té ale nevyužil a Cedric se v létě vrátil do Southamptonu, kde má smlouvu jen do konce letošní sezóny.

Southampton už navíc potvrdil, že se dohodl na příchodu náhrady za Cedrica a na hostování do konce sezóny dnes z Tottenhamu přivedl Kylea Walkera-Peterse, jenž svede souboj o svoje místo s Yanem Valerym.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

no vida, druha posila do obrany :)

HyperioN
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články