Zpět na » Premier League » Příchod Pabla Mariho do Arsenalu padl, hráč se vrátil do Brazílie. Proč z dohody sešlo?

Premier League - Příchod Pabla Mariho do Arsenalu padl, hráč se vrátil do Brazílie. Proč z dohody sešlo?

Příchod Pabla Mariho do Arsenalu padl, hráč se vrátil do Brazílie. Proč z dohody sešlo? © dailymail.co.uk - Pablo Mari

1

Líbilo se

28.01. - Manažer Arsenalu Mikel Arteta možná přijde o svůj hlavní přestupový cíl v lednovém přestupovém okně. Přestože Kanonýři byli blízko podpisu obránce Flamenga Pabla Mariho, z dohody sešlo a španělský obránce se vrátil do Brazílie, kde zahájí předsezónní trénink.

Vše vypadalo jako už takřka jistá věc. Bývalý obránce Manchesteru City Pablo Mari o víkendu přiletěl do Londýna s tím, že po dohodě obou klubů, která měla být velice blízko, podstoupí na Emirates lékařskou prohlídku a stane se novou posilou Kanonýrů.

Jenže brazilský klub v pondělí přišel s nečekanou zprávou. Podle Flamenga Arsenal změnil podmínky přestupu, se kterými brazilský klub nesouhlasil a 26letý bek se vrátil do Brazílie, kde zahájí předsezónní trénink.

Arsenal údajně nadále jedná s Flamengem na přestupu hráče, kterého si vyhlédl nový manažer Kanonýrů Mikel Arteta a španělského obránce by rád přivedl na hostování do konce sezóny s opcí na přestup.

Mari v roce 2016 podepsal smlouvu s Manchesterem City, kde Arteta působil jako asistent manažera Pepa Guardioly, za klub ale nikdy nehrál a následující sezóny strávil na hostování v Gironě, NAC Bredě a Deportivu La Coruňa.

Loni v létě španělský obránce zamířil do Flamenga, za které dosud odehrál 22 z 38 možných zápasů, vstřelil dva góly a klubu přispěl k zisku mistrovského titulu v brazilské Serii A.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 29.01. Odpovědět

Je to zoufalost Arsenalu nebo v něm Arteta viděl něco, co Guardiola ne?

F4BRE

Třeba mu ho Pepek doporucil Smajlík 7 Zoufalost je spíš vedení gunners. Na něčem se domluví a po lekarskej prohlidce podmínky změní..to jsou sasci.

LampardVIII
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články