Zpět na » Premier League » Maurizio Sarri oznámil vedení Chelsea, že chce v létě odejít

Premier League - Maurizio Sarri oznámil vedení Chelsea, že chce v létě odejít

Maurizio Sarri oznámil vedení Chelsea, že chce v létě odejít © skysports.com, fotbalportal.cz - Maurizio Sarri

3

Líbilo se

01.06. - Vyhrál svou první trofej, když ovládl Evropskou ligu. Dovedl Chelsea ve své první sezóně ke třetímu místu v tabulce Premier League. Říkal, že Anglii miluje a je v londýnském klubu šťastný. O jeho budoucnosti se pochybovalo. Mluví se o návratu do Itálie. Podle zdrojů italské stanice Sky Maurizio Sarri už řekl vedení Blues, že chce v létě z klubu odejít.

Hned ve své první sezóně vrátil Chelsea do Champions League, když ji dovedl ke třetímu místu. Hrál s ní finále Carabao Cupu. Ve středu se dočkal své první trofeje, když slavil triumf v Evropské lize. Ve finále jeho celek zdolal Arsenal jasně a zaslouženě 4:1.

Maurizio Sarri měl z medaile pro vítěze velkou radost. Říkal, že je v klubu moc šťastný, že miluje anglický fotbal. Ovšem mluví se o velkém zájmu Juventusu, který je po konci Allegriho bez trenéra.

V pátek Maurizio Sarri absolvoval slíbenou schůzku s vedením Chelsea. S majitelem Romanem Abramovičem, přítomna byla i Marina Granovskaia. Sarri se setkal i se svým agentem Falim Ramadanim.

Podle zdrojů italské stanice Sky měl Maurizio Sarri nakonec oznámit, že chce z Chelsea odejít. Londýnský klub tak zřejmě bude muset řešit nového manažera.

Indicie nejčastěji vedou k Franku Lampardovi. Legenda Chelsea je ovšem hlavním manažerem Derby County, se kterým těsně nepronikla do Premier League. Derby prohrálo ve finále play-off s Aston Villou 2:1.

Jenomže Frank Lampard už se setkal s vedením Derby County a začal spřádat plány na novou sezónu. Jednalo se o možných nových posilách a dalších důležitých věcech.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články