Zpět na » Premier League » Maurizio Sarri očekává, že s ním Chelsea rozváže smlouvu. Kdo by jej mohl nahradit?

Premier League - Maurizio Sarri očekává, že s ním Chelsea rozváže smlouvu. Kdo by jej mohl nahradit?

Maurizio Sarri očekává, že s ním Chelsea rozváže smlouvu. Kdo by jej mohl nahradit? © express.co.uk - Maurizio Sarri

1

Líbilo se

03.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Maurizio Sarri očekává, že bude vyvázán ze své smlouvy v Chelsea, aby měl volnou cestu k tomu stát se novým trenérem Juventusu. Sarri během své první a podle všeho i poslední sezóny na Stamford Bridge dovedl klub k titulu v Evropské lize, třetímu místu v Premier League a návratu do Ligy mistrů, přesto byl častým terčem kritiky fanoušků.

Přestože byl Sarri během své první sezóny na Stamford Bridge několikrát spojován s vyhazovem a stal se častým terčem kritiky velké části fanoušků Chelsea, dá se po zisku titulu v Evropské lize a třetímu místu v Premier League považovat jeho působení v Anglii za úspěšné.

Navzdory tomu ale bude Chelsea přeci jen podle všeho hledat nového manažera, o Sarriho totiž po odchodu kouče Massimiliana Allegriho projevil zájem slavný Juventus a italský kouč již informoval vedení Chelsea o svém záměru usednout na jeho lavičku.

Sarri se kvůli tomu sešel v pátek s ředitelkou Chelsea Marinou Granovskajou a věří, že klub mu rozvázáním smlouvy umožní návrat do Serie A, kde v minulosti vedl Neapol.

Podle zdrojů televizní stanice Sky Italy nechce Chelsea stát Sarrimu v cestě a dá se očekávat, že s ním v nejbližší době rozváže smlouvu. Klub již zároveň započal s hledáním nového manažera a spojován je hlavně s legendou klubu a současným manažerem Derby Frankem Lampardem.

Sky Sports News uvedli, že Lampard se sešel s vedením Derby, se kterým diskutoval o plánech a přestupových cílech pro příští sezónu v Championship, ale pokud by přišla nabídka z Chelsea, zřejmě by jí jen těžko odolával.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články