Zpět na » Premier League » Nástupce Mourinha má být znám do 48 hodin. United zřejmě povede jejich bývalý hráč

Premier League - Nástupce Mourinha má být znám do 48 hodin. United zřejmě povede jejich bývalý hráč

Nástupce Mourinha má být znám do 48 hodin. United zřejmě povede jejich bývalý hráč © goal.com - Ole Gunnar Solskjaer

2

Líbilo se

18.12. - Bývalý útočník Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer je jedním z několika bývalých hráčů, které má klub v hledáčku jako možné nástupce propuštěného manažera Josého Mourinha. Pětačtyřicetiletý Solskjaer v současnosti vede norské Molde, ale není vyloučeno, že by do konce sezóny mohl zamířit zpět na Old Trafford.

Manchester United si je vědom, že najít nástupce Josého Mourinha bude v rozjeté sezóně nelehký úkol a výrazně proto přemýšlí nad možností, že vedením týmu pověří do konce sezóny některého z bývalých hráčů.

A nejvýše na jeho seznamu je nyní údajně bývalý útočník klubu Ole Gunnar Solskjaer, jenž odehrál 235 utkání Premier League a zaznamenal v nich 91 gólů, včetně vítězné branky ve finále Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov v roce 1999.

Solskjaer momentálně trénuje norské Molde, jemuž ale znovu startuje sezóna až na konci března. Samotný klub odmítl říci, zda Solskjaer v dohledné době zůstane jeho manažerem.

Manchester United má nicméně před sebou nejdůležitější období sezóny a klub by proto rád oznámil jméno nového manažera co nejdříve.

Výkonný místopředseda klubu Ed Woodward se již nechal slyšet, že jméno dočasného trenéra oznámí do 48 hodin a ten by podle jeho slov měl znát klub, rozumět jeho tradicím a zavést zpět útočný styl fotbalu.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Stejně bez toho, aniž by v lednu přivedli odpovídající posili, tak M.U stejně nepůjde moc nahoru.

Messi777
Související odkazy
Nejnovější články