Zpět na » Premier League » Nástupce Mourinha má být znám do 48 hodin. United zřejmě povede jejich bývalý hráč

Nástupce Mourinha má být znám do 48 hodin. United zřejmě povede jejich bývalý hráč

Nástupce Mourinha má být znám do 48 hodin. United zřejmě povede jejich bývalý hráč © goal.com - Ole Gunnar Solskjaer

2

Líbilo se

18.12. - Bývalý útočník Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer je jedním z několika bývalých hráčů, které má klub v hledáčku jako možné nástupce propuštěného manažera Josého Mourinha. Pětačtyřicetiletý Solskjaer v současnosti vede norské Molde, ale není vyloučeno, že by do konce sezóny mohl zamířit zpět na Old Trafford.

Manchester United si je vědom, že najít nástupce Josého Mourinha bude v rozjeté sezóně nelehký úkol a výrazně proto přemýšlí nad možností, že vedením týmu pověří do konce sezóny některého z bývalých hráčů.

A nejvýše na jeho seznamu je nyní údajně bývalý útočník klubu Ole Gunnar Solskjaer, jenž odehrál 235 utkání Premier League a zaznamenal v nich 91 gólů, včetně vítězné branky ve finále Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov v roce 1999.

Solskjaer momentálně trénuje norské Molde, jemuž ale znovu startuje sezóna až na konci března. Samotný klub odmítl říci, zda Solskjaer v dohledné době zůstane jeho manažerem.

Manchester United má nicméně před sebou nejdůležitější období sezóny a klub by proto rád oznámil jméno nového manažera co nejdříve.

Výkonný místopředseda klubu Ed Woodward se již nechal slyšet, že jméno dočasného trenéra oznámí do 48 hodin a ten by podle jeho slov měl znát klub, rozumět jeho tradicím a zavést zpět útočný styl fotbalu.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články