Zpět na » Premier League » Liverpool dokončil přestup Shaqiriho. Chci vyhrávat tituly, říká švýcarský reprezentant

Liverpool dokončil přestup Shaqiriho. Chci vyhrávat tituly, říká švýcarský reprezentant

Liverpool dokončil přestup Shaqiriho. Chci vyhrávat tituly, říká švýcarský reprezentant © skysports.com, fotbalportal.cz - Shaqiri už patří Liverpoolu

2

Líbilo se

14.07. - Stoke City sestoupilo letos z Premier League a vedení muselo očekávat, že Xherdan Shaqiri v klubu nezůstane. Sám proklamoval, že chce nadále zůstat v nejvyšší soutěži. To se mu nyní splní. Během páteční noci podepsal smlouvu s Liverpoolem. Na Anfield přichází zhruba za 13,5 miliónu liber, což je jeho výstupní klauzule. Podepsal s Reds dlouhodobou smlouvu.

Podle dostupných informací Liverpool za Shaqiriho zaplatí Stoke City o něco málo více než 13,5 miliónu liber, což byla výstupní klauzule švýcarského reprezentanta. Po Keitovi a Fabinhovi se Shaqiri stal třetí velkou posilou Liverpoolu.

„Jsem velmi rád, že jsem tady. Přicházím do velkého klubu s obrovskou historií, skvělými hráči a fantastickým trenérem. Už před několika lety jsem sem chtěl přijít, ale tehdy to ještě nevyšlo. Jsem rád, že se to tentokrát změnilo a budu týmu pomáhat k titulům.“

„Chci se zlepšit. Chci být s těmi nejlepšími a také chci vyhrávat tituly. To je to, proč jsem tady,“ uvedl Shaqiri.

Šestadvacetiletý rodák z kosovského Gjilanu přišel do Stoke v roce 2015 z Interu Milán. Předtím působil v Basileji a také v Bayernu Mnichov, kde získal dva bundesligové tituly.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články