Zpět na » Premier League » Shaqiri brzy oblékne dres Reds. V Liverpoolu už podstupuje lékařskou prohlídku

Shaqiri brzy oblékne dres Reds. V Liverpoolu už podstupuje lékařskou prohlídku

Shaqiri brzy oblékne dres Reds. V Liverpoolu už podstupuje lékařskou prohlídku © skysports.com, fotbalportal.cz - Shaqiri bude novou posilou Liverpoolu

3

Líbilo se

13.07. - Během včerejška se v médiích objevily zprávy o tom, že vedení Liverpoolu vehementně pracuje na tom, aby co nejrychleji přivedlo na Anfield Xherdana Shaqiriho. Vypadá to, že vše spěje ke zdárnému konci. Švýcarský záložník aktuálně podstupuje lékařské testy. Jakmile bude vše oficiálně zpečetěno, Liverpool je připraven zaplatit Stoke výstupní klauzuli za Shaqiriho. Ta má výši 13,5 miliónu liber.

Xherdan Shaqiri si dobrovolně zkrátil dovolenou. Přiletěl do Liverpoolu, kde postupuje lékařskou prohlídku. Pak by se měl stát oficiálně další posilou Reds. Stoke City akceptovalo nabídku Liverpoolu. Ta má být lehce vyšší než 13,5 miliónu, což je výstupní klauzule v Shaqiriho smlouvě.

Stoke letos sestoupilo z Premier League a záhy poté se Xherdan Shaqiri nechal slyšet, že se nebrání odchodu z klubu, protože chce zůstat v nejvyšší anglické soutěži.

Do Stoke City přišlo švýcarské křídlo v roce 2015 z Interu Milán. Shaqiri odehrál v červenobílém dresu 84 utkání. S Potters měl uzavřenou smlouvu až do roku 2020.

Jürgen Klopp tak do svého kádru získá další posilu. Během léta už přišli Naby Keita, Fabinho a mladý Christie-Daviese.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články