Zpět na » Premier League » Bayern Mnichov mě nechtěl pustit do Liverpoolu, přiznal Shaqiri

Bayern Mnichov mě nechtěl pustit do Liverpoolu, přiznal Shaqiri

Bayern Mnichov mě nechtěl pustit do Liverpoolu, přiznal Shaqiri © tz.de - Xherdan Shaqiri je v Bayernu nespokojený

0

Líbilo se

06.09. - Švýcarský záložník Xherdan Shaqiri přiznal, že Liverpool v létě skutečně měl o jeho služby zájem, ale Bayern Mnichov ještě před mistrovstvím světa smetl ze stolu nabídku na přestup. Shaqiri je však připraven zvážit svoji budoucnost a nevylučuje, že v Allianz Areně prodlouží smlouvu.

Shaqiri byl po celé léto spojován s přestupem na Anfield Road, od svého příchodu do Bayernu Mnichov si totiž nedokázal získat místo v základní sestavě bavorského velkoklubu a už v loňské sezoně si pohrával s myšlenkou na odchod.

Liverpool podle Shaqiriho slov poslal Bayernu Mnichov už před mistrovstvím světa nabídku na přestup, německý mistr se však rozhodl 22letého playmakera v týmu udržet a Brendanu Rodgersovi vzkázal jasné ne, což podle Shaqiriho může znamenat, že dostane více prostoru na hřišti.

„Liverpool za mě poslal nabídku už před mistrovstvím světa, ale Bayern mi řekl, že mě nechtějí prodat, přiznal Shaqiri. „Mám tu smlouvu do roku 2016, kterou bych případně mohl prodloužit. Své rozhodnutí zvážím během zimní přestávky.“

V tuto chvíli se Shaqiri soustředí je na pondělní kvalifikační zápas proti Anglii, kterou navzdory nevydařenému mistrovství světa považuje za velice silného soupeře.

„Myslím si, že Anglie nasadí spoustu mladých hráčů, kteří ještě nejsou tak známí. Budou chtít napravit nevydařené mistrovství světa. Do Švýcarska přijedou s cílem vyhrát, ale mi budeme hrát naši hru a také budeme chtít zvítězit,“ dodal Shaqiri.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články