Zpět na » Premier League » Arsenal se zajímá o Pellegriniho z AS Řím

Premier League - Arsenal se zajímá o Pellegriniho z AS Řím

Arsenal se zajímá o Pellegriniho z AS Řím © skysports.com, fotbalportal.cz - Získá Arsenal Pellegriniho?

2

Líbilo se

25.05. - Na Emirates Stadium začíná panovat Unai Emery a také už se porozhlíží po nových akvizicích, které by vylepšily stávající kádr Gunners. Podle SkySports má být jedním z hlavních cílů Lorenzo Pellegrini. O jednadvacetiletého záložník AS Řím stojí i Juventus. Jeho současná smlouva, kterou s Římany má, obsahuje výstupní klauzuli ve výši 26 miliónů liber.

Lorenzo Pellegrini v této sezóně odehrál za AS Řím 37 zápasů. Italskému klubu pomohl ke třetímu místu v Serii A a také k postupu až do semifinále Ligy mistrů. Během sezóny vstřelil tento jednadvacetiletý záložník tři branky.

Do svých řad by jej rád získal Arsenal. Ovšem londýnský klub má konkurenci mezi nápadníky. Po Pellegrinim pokukuje totiž i Juventus. Současný kontrakt Pellegriniho obsahuje důležitou výstupní doložku ve výši 26 miliónů liber.

AS Řím počítá s odchodem tohoto mladíka, a proto už se porozhlíží po náhradě. Měl si vybrat Bryana Cristanteho z Atalanty.

Lorenzo Pellegrini už si připsal i tři starty v dospělé reprezentaci Itálie. Zahrál si v březnu ve Wembley proti Anglii. Tehdy zápas skončil remízou 1:1.

Podle zdrojů SkySports se Arsenal delší dobu zajímá i o Jeana Michaela Seriho z Nice. Ten má se svým zaměstnavatelem dohodu, že pokud na něj přijde nabídka ve výši 35 miliónů liber a více, bude moci odejít.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Inkoma - 25.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://linkto.eu/0F9iE

Inkoma
Související odkazy
Nejnovější články