Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů k 14. kolu Premier League

Ohlasy manažerů k 14. kolu Premier League

Ohlasy manažerů k 14. kolu Premier League © sportnetwork.net -

0

Líbilo se

24.11. - Nejvíce po dnešku zřejmě slaví manažer Boltonu Gary Megson, jehož hráči dokázali zdolat Manchester United 1:0, ale také David Moyes byl s výkonem svých svěřenců nadmíru spokojen.

Newcastle - Liverpool 0:3

Nigel Pearson (asistent Newcastle): "Byl to slabý výkon, ale mám za to, že Liverpool hrál vyjímečně dobře a situace řešil správně. Musíme tvrdě pracovat a držet při sobě, nemůžeme se schovávat. Musíme ten výkon hodit za hlavu, takhle dál hrát rozhodně nechceme."

Rafa Benítez (Liverpool): "Výkon byl téměř perfektní. Tým hrál opravdu dobře, sebevědomě, udrželi jsme čisté konto. Takový výkon si od hráčů přejete vidět vždy."

Everton - Sunderland 7:1

David Moyes (Everton): "Tohle byl možná nejepší výkon za mého působení tady. Občas ta hra byla fantastická, naše přihrávky a pohyb vynikající. Je to tak, jak jsem doufal, že bychom mohli hrát a doufám, že tomu tak bude častěji a tohle byl jen začátek. Arteta byl první půli prostě fantastický. Jeho dovednosti s míčem a kreativita je někde jinde."

Roy Keane (Sunderland): "V Premier League se musíte učit rychle, Everton skvěle využil našich chyb. Everton má tři nebo čtyři vynikající hráče, kteří nám naopak chybějí. Ale věřím, že naši hráči se z toho poučí a také i já sám. Je to těžké zkousnout, ale já jsem zodpovědný za výběr hráčů a taktiku, takže nemám problém s tím to vzít na sebe."

Manchester City - Sunderland 2:1

Sven Göran Eriksson (Man City): "Od Stephena to byl skvělý gól. Hraje stále lépe a lépe, to je fantastické. Svoji roli zvládli i Samaras a Geovanni. Nečekal jsem to, hlavně když Geovanni spálil jednu velkou šanci. Ke konci už byl jako druhý útočník a možná to je jeho správná pozice. Stephen je mladý a talentovaný, má před sebou velkou kariéru."

Steve Coppell (Reading): "Zápas jsme zvládali dobře, ale bohužel jsme inkasovali těsně před koncem. Prohrávali jsme, ale věděli jsme, že máme šanci něco uhrát a když jsme vyrovnali, cítili jsme, že na bod máme. Ironií je, že soupeř hrál sice krásný fotbal, ale vítězný gól vstřelil po dlouhém míči."

Arsenal - Wigan 2:0

Arsene Wenger (Arsenal): "Potřebovali jsme trpělivost a nějakou výjimečnou akci, kterou předvedl Gallas. Je jako zapomenutý útočník, ví, kde má být a vždycky z toho může být gól. Znovu jsme našli síly, abychom vyhráli. Není to poprvé, takže už to není náhoda."

Frank Barlow (Wigan): "Hráli jsme dobře 80 minut, ale musíme přestat inkasovat góly v posledních minutách. Jejich přihrávky jsme dobře rozbíjeli, ale nakonec jsme z jedné inkasovali. Ale hráči ukázali skvělý přístup a je vidět, že si vzali slova nového manažera Stevea Bruce těsně před zápasem k srdci."

Bolton - Manchester United 1:0

Gary Megson (Bolton): "Je to druhé vítězství Boltonu, ne moje první. Hráči bojovali za klub i za sebe. Z hlediska pracovitosti, touhy a nasazení to byl skvělý výkon. Pro nás je to opravdu dobrý výsledek a nepochybuji o tom, že se z naší pozice dostaneme."

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Rozhodčímu jsem řekl, co si myslím - někteří to nemají rádi, neradi slyší pravdu. Ale musel jsem mu říct, jak špatně pískal v prvním poločase. Vím, že Bolton bojoval o přežití, ale byli agresivní a my jsme od rozhodčího chtěli nějakou ochranu."

Birmingham - Portsmouth 0:2

Eric Black (Birmingham): "Museli jsme se rozhodnout a nasadit nejlepší hráče. Maik byl s reprezentací, Richard vypadal dobře a tak si šanci zasloužil. Byl to hloupý gól a nikdo není více zklamaný než on. Za stavu 0:0 to pro nás nebyl špatný výsledek. Hráči si ale zaslouží pochvalu. Odnesli jsme si hodně pozitiv, bohužel však žádné body."

Harry Redknapp (Portsmouth): "Nedali jsme se, naši střední obránci byli excelentní. Máme nejlepšího brankáře v zemi a ten ve spojení s naší obranou jen tak neinkasuje. Jen mě mrzí, že jsme mohli zápasu úplně dominovat, ale občas jsme ztráceli míč a pouštěli soupeře do tlaku."

Middlesbrough - Aston Villa 0:3

Martin O´Neill (Aston Villa): "Nastartoval nás až náš gól, naopak Boro odcházelo do šaten zklamané. Hráli jsme až když jsme vstřelili gól a dnešek ukázal, že stále ještě máme co zlepšovat."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Jsem člověk, který se snaží hráče veřejně bránit, ale po zápasech jako je tenhle je to těžké. Sice jsme zůstali mimo sestupové příčky, ale jen díky štěstí. Já jsem manažer a jsem bojovník. Ale i hráči musí bojovat, protože tohle je kolektivní sport a jen společně se z toho můžeme dostat. Bude to těžké."

Derby - Chelsea 0:2

Billy Davies (Derby): "Podařilo se nám ještě víc, než je znervóznit. Gól Kennyho Millera byl v pořádku a já nemohu hráčům víc za jejich snahu, energii a odhodlání poděkovat. Ale musíme ještě do kádru investovat, potřebujeme šest hráčů, abychom mohli konkurovat. Už jsme našli tři."

Avram Grant (Chelsea): "Nechci kritizovat rozhodčí, protože mohou udělat chyby. Ale myslím, že při té červené kartě jsme byli snadným cílem. Už je to za mého působení potřetí a dvakrát to bylo špatně. Nebyl to snadný zápas, hráli jsme proti týmu, který bojuje o přežití. Drželi jsme míč, byli jsme trpěliví. Zápas jsme bez starostí kontrolovali."

Kam dál?

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články