Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů k 14. kolu Premier League

Premier League - Ohlasy manažerů k 14. kolu Premier League

Ohlasy manažerů k 14. kolu Premier League © sportnetwork.net -

0

Líbilo se

24.11. - Nejvíce po dnešku zřejmě slaví manažer Boltonu Gary Megson, jehož hráči dokázali zdolat Manchester United 1:0, ale také David Moyes byl s výkonem svých svěřenců nadmíru spokojen.

Newcastle - Liverpool 0:3

Nigel Pearson (asistent Newcastle): "Byl to slabý výkon, ale mám za to, že Liverpool hrál vyjímečně dobře a situace řešil správně. Musíme tvrdě pracovat a držet při sobě, nemůžeme se schovávat. Musíme ten výkon hodit za hlavu, takhle dál hrát rozhodně nechceme."

Rafa Benítez (Liverpool): "Výkon byl téměř perfektní. Tým hrál opravdu dobře, sebevědomě, udrželi jsme čisté konto. Takový výkon si od hráčů přejete vidět vždy."

Everton - Sunderland 7:1

David Moyes (Everton): "Tohle byl možná nejepší výkon za mého působení tady. Občas ta hra byla fantastická, naše přihrávky a pohyb vynikající. Je to tak, jak jsem doufal, že bychom mohli hrát a doufám, že tomu tak bude častěji a tohle byl jen začátek. Arteta byl první půli prostě fantastický. Jeho dovednosti s míčem a kreativita je někde jinde."

Roy Keane (Sunderland): "V Premier League se musíte učit rychle, Everton skvěle využil našich chyb. Everton má tři nebo čtyři vynikající hráče, kteří nám naopak chybějí. Ale věřím, že naši hráči se z toho poučí a také i já sám. Je to těžké zkousnout, ale já jsem zodpovědný za výběr hráčů a taktiku, takže nemám problém s tím to vzít na sebe."

Manchester City - Sunderland 2:1

Sven Göran Eriksson (Man City): "Od Stephena to byl skvělý gól. Hraje stále lépe a lépe, to je fantastické. Svoji roli zvládli i Samaras a Geovanni. Nečekal jsem to, hlavně když Geovanni spálil jednu velkou šanci. Ke konci už byl jako druhý útočník a možná to je jeho správná pozice. Stephen je mladý a talentovaný, má před sebou velkou kariéru."

Steve Coppell (Reading): "Zápas jsme zvládali dobře, ale bohužel jsme inkasovali těsně před koncem. Prohrávali jsme, ale věděli jsme, že máme šanci něco uhrát a když jsme vyrovnali, cítili jsme, že na bod máme. Ironií je, že soupeř hrál sice krásný fotbal, ale vítězný gól vstřelil po dlouhém míči."

Arsenal - Wigan 2:0

Arsene Wenger (Arsenal): "Potřebovali jsme trpělivost a nějakou výjimečnou akci, kterou předvedl Gallas. Je jako zapomenutý útočník, ví, kde má být a vždycky z toho může být gól. Znovu jsme našli síly, abychom vyhráli. Není to poprvé, takže už to není náhoda."

Frank Barlow (Wigan): "Hráli jsme dobře 80 minut, ale musíme přestat inkasovat góly v posledních minutách. Jejich přihrávky jsme dobře rozbíjeli, ale nakonec jsme z jedné inkasovali. Ale hráči ukázali skvělý přístup a je vidět, že si vzali slova nového manažera Stevea Bruce těsně před zápasem k srdci."

Bolton - Manchester United 1:0

Gary Megson (Bolton): "Je to druhé vítězství Boltonu, ne moje první. Hráči bojovali za klub i za sebe. Z hlediska pracovitosti, touhy a nasazení to byl skvělý výkon. Pro nás je to opravdu dobrý výsledek a nepochybuji o tom, že se z naší pozice dostaneme."

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Rozhodčímu jsem řekl, co si myslím - někteří to nemají rádi, neradi slyší pravdu. Ale musel jsem mu říct, jak špatně pískal v prvním poločase. Vím, že Bolton bojoval o přežití, ale byli agresivní a my jsme od rozhodčího chtěli nějakou ochranu."

Birmingham - Portsmouth 0:2

Eric Black (Birmingham): "Museli jsme se rozhodnout a nasadit nejlepší hráče. Maik byl s reprezentací, Richard vypadal dobře a tak si šanci zasloužil. Byl to hloupý gól a nikdo není více zklamaný než on. Za stavu 0:0 to pro nás nebyl špatný výsledek. Hráči si ale zaslouží pochvalu. Odnesli jsme si hodně pozitiv, bohužel však žádné body."

Harry Redknapp (Portsmouth): "Nedali jsme se, naši střední obránci byli excelentní. Máme nejlepšího brankáře v zemi a ten ve spojení s naší obranou jen tak neinkasuje. Jen mě mrzí, že jsme mohli zápasu úplně dominovat, ale občas jsme ztráceli míč a pouštěli soupeře do tlaku."

Middlesbrough - Aston Villa 0:3

Martin O´Neill (Aston Villa): "Nastartoval nás až náš gól, naopak Boro odcházelo do šaten zklamané. Hráli jsme až když jsme vstřelili gól a dnešek ukázal, že stále ještě máme co zlepšovat."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Jsem člověk, který se snaží hráče veřejně bránit, ale po zápasech jako je tenhle je to těžké. Sice jsme zůstali mimo sestupové příčky, ale jen díky štěstí. Já jsem manažer a jsem bojovník. Ale i hráči musí bojovat, protože tohle je kolektivní sport a jen společně se z toho můžeme dostat. Bude to těžké."

Derby - Chelsea 0:2

Billy Davies (Derby): "Podařilo se nám ještě víc, než je znervóznit. Gól Kennyho Millera byl v pořádku a já nemohu hráčům víc za jejich snahu, energii a odhodlání poděkovat. Ale musíme ještě do kádru investovat, potřebujeme šest hráčů, abychom mohli konkurovat. Už jsme našli tři."

Avram Grant (Chelsea): "Nechci kritizovat rozhodčí, protože mohou udělat chyby. Ale myslím, že při té červené kartě jsme byli snadným cílem. Už je to za mého působení potřetí a dvakrát to bylo špatně. Nebyl to snadný zápas, hráli jsme proti týmu, který bojuje o přežití. Drželi jsme míč, byli jsme trpěliví. Zápas jsme bez starostí kontrolovali."

Kam dál?

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kačenka - 30.11. Odpovědět

Novej trenér Chelsea je desněj... Smajlík 11 Smajlík 14 Smajlík 15

no on Ferguson toho řekl více než jen tenhle odstavec, taky pravil, že United si za výkon vyhrát nezasloužili ;)... takže tak.

ronaldo!
SmokeR - 26.11. Odpovědět

Alespon v necem mel pravdu... Smajlík 7

Lampard - 25.11. Odpovědět

jen pro upřesnění: Man City porazilo Reading Smajlík 7

Aaron - 25.11. Odpovědět

Sir Alex si často na něco ztěžuje. Prohrál Manchester svoji chybou. Teď si ale myslím, že jen chránil své hráče, protože tam byli trochu tvrdší zákroky. Mám ale takový pocit, že na obou stranách, takže by měl spíš hodnotit výkon svého týmu a ne rozhodčího. Tohle on nemá zapotřebí. Jako by se chtěl těmi řečmi vyrovnat Mourinhovi. Ale když to tak shrnu, tak větší ubrečenci jsou Wenger a Benitéz

Aaron
Vosky - 25.11. Odpovědět

Všichni manažeři si vždycky budou stěžovat a rozhodčího. Je jedno, jestli trénuje Tamworth v 6. anglický lize nebo je to Ferguson. Pokud se mu ale rozhodnutí, kvůli kterému klub jeho prohrál zdá špatný, tak si vždycky bude stěžovat.

Vosky
nazty - 25.11. Odpovědět

ferguson chce aby bol vo futbale fairplay

nazty
Pepe - 25.11. Odpovědět

2 Radek: Jezisi....Ferguson, narozdil od Granta uz neco v Premier league dokazal a jedinej kdo is tady nepravem stezuje je Grant. Jetsli rozhodci nekoho poskodil, tak je to Derby(neuznanej gol, neodpiskanej faul pred druhym golem).

Trip - 25.11. Odpovědět

ferguson nedokaze snad unest prohru, zas to svadi na rozhodciho Smajlík 11

Trip
- 25.11. Odpovědět

Presne Ferguson vzdy svadi na rozhodciho Smajlík 5 Dela za sebe blbce Smajlík 7 A co se da cekat od 66 let staryho dedka Smajlík 5

Bobeš - 25.11. Odpovědět

Manažer to není je to hov*o Smajlík 7

Bubu - 25.11. Odpovědět

drz hubu zmrde Smajlík 7

Chelsea.hans - 25.11. Odpovědět

<3CHELSEA Smajlík 17

- 24.11. Odpovědět

dokonala fotka Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 To je nas Manager Smajlík 18 Smajlík 6 Smajlík 2 Smajlík 3

Související odkazy
Nejnovější články