Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů ke 13. kolu Premier League

Ohlasy manažerů ke 13. kolu Premier League

Ohlasy manažerů ke 13. kolu Premier League © dailymail.co.uk -

0

Líbilo se

11.11. - Velmi nelibě nesl červenou kartu pro Davida Dunna manažer Blackburnu Mark Hughes. Jeho protějšek Sir Alex Feguson vyzdvihl výkon Ryana Giggse, přestože utkání rozhodl dvěma góly Cristiano Ronaldo.

Chelsea - Everton 1:1

Avram Grant (Chelsea): "Byl to jeden z našich nejlepších zápasů - hráli jsme dobrý fotbal, vytvořili si spoustu šancí. Soupeř měl jednu a z ní skóroval. Naše hra měla tempo, to se lidem líbí. Nejdůležitější je, že si vytváříme šance. Sice jsme nevyhráli, ale pokud budeme takto pokračovat, tak to bude správný směr."

David Moyes (Everton): "V prvním poločase měl soupeř jednu nebo dvě šance, my jsme také jednu nevyužili. Museli jsme to změnit a myslím, že jsme se do zápasu dostali, byli jsme více odvážní. Věděli jsme, že když stav vydrží, tak máme hráče, kteří umí dát gól a Cahill to potvrdil. McFadden s Anichebem zahráli velmi dobře. Museli jsme udělat změny, byli jsme stateční a po zásluze odměněni."

Tottenham - Wigan 4:0

Gustavo Poyet (Tottenham): "Dnes to bylo samozřejmě lepší. Góly jsou pro nás důležité, ale ještě více to čisté konto. Všechny dobré týmy zakládají hru na dobré obraně a pokud i nám bude fungovat, pak můžeme v klidu jít do útoku, kde jsme silní díky Berbatovovi, Keanovi, Lennonovi a Jenasovi. Co se týče Berbatova - chápu, že je zklamaný ze všech těch zpráv, které noviny píšou. Není to pravda, mluvili jsme s ním, je tady šťastný a pokud bude hrát pokaždé jako dnes, tak budeme šťastní i my!"

Frank Barlow (Wigan): "Skóre odpovídá průběhu zápasu. Hráli jsme špatně a přispěli k několika gólům, Spurs byli vynikající. Věděli jsme, v jaké jsme situaci a dnes se vše odrazilo na výsledku. Ale nemůžeme čekat na nového manažera a jeho zázraky, musíme se srovnat už teď. Musíme ukázat odhodlání věci změnit, protože tento tým má na to se zachránit."

Birmingham - Aston Villa 1:2

Steve Bruce (Birmingham): "Podle mě jsme měli kopat dvě penalty, ale rozhodčí Steve Bennett je neodpískal. Při první situaci neviděl ruku, při druhé posoudil pád Daniela De Riddera jako filmování. Daniel to ale nepřihrál. Byl to faul a rozhodčí chyboval."

Martin O´Neill (Aston Villa): "Jsem nadšen, že jsme vyhráli, zápas mohl dopadnout jakkoliv. Birmingham se nevzdal a jakmile vyrovnal, bylo to otevřené. Pak jsem si říkal, že další gól rozhodne a jsem rád, že jsme ho vstřelili my."

Portsmouth - Manchester City 0:0

Tony Adams (asistent Portsmouth): "Hráči odvedli to, co jsme po nich chtěli. Byli jsme kompaktní a nenechali Elanovi příliš prostoru. Vytvořili jsme si dostatek šancí na vítězství. Vozíme body z venku, už nás jen tak někdo nepřehraje, vytváříme si šance a dáváme góly. Dnes se to nepovedlo, ale je tu spousta dobrých znamení a dobrých věcí, které se momentálně v Portsmouthu udávají."

Sven Göran Eriksson (Man City): "Bylo důležité hrát odlišně. Začali jsme bránit trochu později, ale udrželi jsme tým kompaktní a to je důležité. Při tyčce jsme měli štěstí, ale i my jsme měli šance na gól, takže je to spravedlivý výsledek. Hráli jsme dobrý fotbal. Po předchozích zkušenostech jsme museli něco změnit a hráči to zvládli velmi dobře."

Bolton - Middlesbrough 0:0

Gary Megson (Bolton): "Musíme místo nerozhodných výsledků sbírat vítězství, to je pro nás výzva. Jsme zklamaní, protože většinu zápasu tlačili, ale je to už náš šestý zápas v 17 dnech. Middlesbrough se připravovalo osm dní, my jsme hráli v poháru a udělali dobrý zápas na Bayernu."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Máme mladý tým. Chtěli jsme tu vyhrát, pokud by to bylo možné. Myslel jsem, že Jeremie Aliadiere se prosadí, ale nevytvořili jsme pro něj dost šancí. Ale určitě jsme dobře bránili a bod jsme si zasloužili."

Liverpool - Fulham 2:0

Rafa Benítez (Liverpool): "Jejich brankář byl opravdu dobrý, ale my jsme si vytvořili šance a v závěru mohli přidat i druhý gól, protože hru otevřeli. Věděli jsme, že Fulham hraje až do konce, proto jsme museli být trpěliví a hrát svoji hru. Vítězství je důležité, hlavně v době, kdy před sebou mátě 10-15 dní pauzu, takže fanoušci budou dva týdny spokojení."

Lawrie Sanchez (Fulham): "Připadalo mi, že ve druhém poločase se nám podařilo Liverpool zkrotit, ale problém byl v tom, že jsme si mysleli, že to v pohodě uhrajeme. Nemáme špatný tým, ale ještě nejsme na takové úrovni, abychom vydrželi 90 minut s Liverpoolem. Ale celkově jsem spokojený, byli jsme ve hře až do konce."

Derby - West Ham 0:5

Billy Davies (Derby): "V prvních 20 minutách jsme měli dobré protiútoky, ale finální přihrávky byly špatné, takže se nám nepodařilo vstřelit úvodní gól. Pak to byl zápas mužů proti chlapcům a nemáme nic, protože si nic nezasloužíme. Mrzí mě, že jsme nedokázali soupeři konkurovat. Po prvním gólu jsme to zabalili, neměli jsme touhu se vrátit zpět do zápasu."

Alan Curbishley (WHU): "Musím pochválit všechny hráče, kteří dnes nastoupili, jsem moc spokojený. Někteří hráli na pozicích, které pro ně nejsou obvyklé, ale zvládli to dobře. Až se uzdravá další hráči, budu mít docela starosti se složením sestavy, protože máme v týmu velkou konkurenci."

Manchester United - Blackburn Rovers 2:0

Mark Hughes (Blackburn): "Rozhodčí s tou červenou kartou příliš neváhal. Měl si to rozmyslet, potom už to pro nás bylo těžké. Podle mě to na žlutou nebylo. Proč rozhodčímu nepomohl asistent? Už jsme neměli šanci ukázat, jaký tým skutečně máme."

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Musíme ocenit výkon Ryana Giggse, protože nenastupuje každý zápas. Je mu skoro 34, ale má před sebou ještě pá dobrých let. Pro klub odvádí skvělé služby a proti Blackburnu byl naším nejlepším hráčem."

Sunderland - Newcastle 1:1

Roy Keane (Sunderland): "Neměli jsme štěstí, ale musíme se poučit z toho, že v Premier League musíme využívat šance. Ale pokud budeme takhle hrát dál, bude to dobré. Co se týče nasazení a výkonu, byli jsme jinde. Pracovali jsme extrémně tvrdě a myslím, že náš výkon byl vynikající."

Sam Allardyce (Newcastle): "Jsem rád, že jsme dokázali reagovat na gól soupeře, ale já jsem chtěl, abychom tak hráli od začátku. Když jsme vyrovnali, tak jsem myslel, že bychom mohli i vyhrát. Ale remíza je spravedlivá a bod z venku je dobrý."

Kam dál?

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články