Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů k 12. kolu Premier League

Ohlasy manažerů k 12. kolu Premier League

Ohlasy manažerů k 12. kolu Premier League © dagsavisen.no - Allardyce se nestačil divit

0

Líbilo se

04.11. - Aktualizováno. United přišli ve šlágru kola o vítězství nad Arsenalem až v samotném závěru a Siru Alexovi se příliš nelíbil způsob, jakým rozhodčí Howard Webb zápas vedl. Postěžoval si také na nepříliš přátelské prostředí na Emirates Stadium.

Arsenal - Manchester United 2:2

Arsene Wenger (Arsenal): "Náš charakter byl otestován dvakrát. Před poločasem a pak osm minut před koncem. Celkově je to spravedlivý výsledek. V první půli jsme byli jakoby zabrždění, chyběla nám obvyklá lehkost. Stále jsme ve hře o titul, protože jsme na čele a máme zápas k dobru."

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Myslím, že Howard Webb má dobrou šanci stát se skvělým rozhodčím, dnes to pro něj byl velký zápas, ale občas pískal ve prospěch Arsenalu. Druhý gól přišel od něj, protože přímý kop jsme měli kopat za faul na Sahu my. Ale bylo to pro něj těžké, z tribuny dva tři kroky od nás na něj lítaly urážky. Chybí bezpečnost, je to ostuda když na vás publikum řve a uráží vás."

Wigan - Chelsea 0:2

Chris Hutchings (Wigan): "Ve druhé půli to od nás bylo excelentní. Neměli jsme jen štěstí v pokutovém území. Samozřejmě nás mrzí dva inkasované góly v prvním poločase, jeden nebo dva hráči tam zaspali a byli jsme potrestáni. Musíme zůstat pozitivní."

Avram Grant (Chelsea): "Jsme zpět ve hře o titul. Hráli jsme dobře, hlavně v první půli. Dali jsme dva góly a měli spoustu šancí. Dokud bydeme hrát útočný fotbal a vyhrávat, budu spokojený. Chceme hrát dobrý fotbal."

Newcastle - Portsmouth 1:4

Sam Allardyce (Newcastle): "Zklamání je slabé slovo - jsem zničený z toho, co se tu dnes odehrálo. Hráči byli organizovaní, znali pokyny, byli disciplinovaní. Portsmouth nás nijak výrazně neprověřil, zápas jsme jim během dvanáct minut darovali."

Tony Adams (asistent Portsmouth): "Byl to excelentní výkon s některými výbornými individualitami. Těší mě, že jsme dobře drželi míč. Snažíme se letos vozit více bodů ze soupeřových hřišť. Naše rozestavení s volným hráčem v záloze nám jde k duhu. Bylo to opravdu dobré."

Blackburn - Liverpool 0:0

Mark Hughes (Blackburn): "Byl to velmi dobrý zápas. Oba týmy měly několik šancí, i vyložených. Mohl vyhrát kdokoliv, ale posledních deset minut pro nás bylo složitých. Liverpool měl několik šancí a nás podržel Brad Friedel, scházaly nám síly."

Rafa Benítez (Liverpool): "Jsem zklamaný, zasloužili jsme si vyhrát. Vypracovali jsme si mnoho, mnoho šancí. Když se hra více otevřela, měli jsme ji více pod kontrolou a snažili se útočit. Měli jsme více ofenzivních hráčů než soupeř. Musíme najít pozitva. Drželi jsme míč a měli jsme šance. Ve druhém poločase byl nejlepším hráčem jejich brankář."

Middlesbrough - Tottenham 1:1

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Věděli jsme, na co si dát pozor, ale stejně jsme inkasovali jako první, což vám nikdy nepřidá. Ale dali jsme fantastický gól, který jsme si zasloužili. Remíza je spravedlivý výsledek. Je to těžké, protože máme hodně zraněných a tým musíme často měnit. Ale to nás neomlouvá, musíme se s tím vyrovnat."

Gustavo Poyet (asistent Tottenham): "Byl to pozitivní týden. Hned v prvním zápase jsme udělali dobrý výsledek, ačkoliv jsme chtěli vyhrát. Samozřejmě nás čeká ještě hodně práce, ale jsme spokojeni s přístupem hráčů. Mluvili jsme o tom, že chceme hrát vzadu na nulu, ale pak dá Luke Young gól, jaký ještě nikdy nedal. To se stává když se vám nedaří."

Aston Villa - Derby County 2:0


Martin O´Neill (Aston Villa): "První půle mě zklamala. Nehráli jsme dostatečně dobře, neměli jsme výrazné okamžiky. Ale zlepšili jsme se natolik, abychom zápas vyhráli. Vyburcovali jsme se a vyhráli. Bylo to velké vítězství, které nám dodá sebevědomí."

Billy Davies (Derby): "Mohli jsme slyšet, jak jsou jejich fanoušci zklamaní. Alespoň věděli, jak moc jsme se snažili. 45 minut jsme hráli velmi dobře, ale pak jsme dvakrát ztratili koncentraci a na takové urovni za to vždy zaplatíte. Byl jsem moc zklamaný, jakým způsobem jsme obdrželi první gól, i druhý padá na náš vrub."

Everton - Birmingham 3:1


David Moyes (Everton): "Po 20 minutách to mělo být 3:0 a měli jsme být v klidu, ale nakonec se uklidnil celý zápas. Jsem rád, že Lee Carsley dal gól, protože jsem nebyl spokojený s jeho předchozí střelbou. Chtěl jsem mu říct, ať už nestřílí, ale teď jsem rád, že jsem to neudělal. Celkově jsme vyhráli zaslouženě - tři dobré body a tři dobré góly."

Steve Bruce (Birmingham): "Bylo to kruté, nemyslím si, že bychom si zasloužili dostat dva góly za 30 sekund potom, co jsme se vrátili do zápasu. Začali jsme průměrně, Everton výborně. Ale pak jsme zabojovali a není to poprvé, co mám pocit, že jsme měli něco uhrát. Musíme se poučit, ale myslím, že potřebnou kvalitu jsme ukázali."

Fulham - Reading 3:1


Lawrie Sanchez (Fulham): "Příchod Shefkiho byl důležitý. Vyhrál první hlavičkový souboj a diváci stáli za ním. Je škoda, že nevstřelil náš druhý gól, ale dal ho Clint. Shefki nás probudil, David jen střídal, protože potřebuje hrát vedle vysokého útočníka."

Steve Coppell (Reading): "Za stavu 1:1 jsem byl klidný, ale pak poslal Healy skvělou přihrávku na Kuqiho a ten to udělal dobře. Pak jsem musel poslat hráče dopředu, ale tím jsme otevřeli prostor pro Healyho gól. Výsledek je zklamáním, to my jsme byli více vynalézaví. Ale pokud budeme vyhrávat doma, tak mi to až tak nevadí."

West Ham - Bolton 1:1

Alan Curbishley (WHU): "Posledních deset minut jsme odehráli jako poražení, chtělo to více profesionality. Jsme moc zklamaní, ty dva body jsou velkou ztrátou. Dali jsme rychlý gól, ale pak jsme polevili."

Gary Megson (Bolton): "Myslím, že to je spravedlivý výsledek, takový, jaký jsme si zasloužili. Kevin měl velkou šanci a dvakrát míč vykopli až z brankové čáry. Uhrát tady bod takovým způsobem je pro nás velké povzbuzení. Není to tady lehké. Musíme se zlepšit po technické stránce, ale naše morální kvality jsou ukázkové."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Nejnovější články