Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů k 11. kolu Premier League

Ohlasy manažerů k 11. kolu Premier League

0

Líbilo se

27.10. - Aktualizováno po nedělních zápasech. Vítězství Chelsea v poměru 6:0 nad Citizens, to byla největší událost dnešního dne v Premier League. Manažer Blues Avram Grant vyzdvihl pohlednou hru svých svěřenců, jeho protějšek Sven Göran Eriksson politoval fanoušky...

Chelsea - Manchester City 6:0

Avram Grant (Chelsea): "Za poslední měsíc jsme se zlepšovali v každém zápase. Hráči chtějí být ještě lepší a stále to dokazují. Vítězství si užíváme, ale stále jsme ještě uprostřed cesty a chceme jít dál. Každý tým neporazíme 6:0. Manchester City není snadný soupeř, ale my jsme si zápas ulehčili tím, že jsme hráli svůj fotbal. Lidé teď ví, že chceme hrát hezký fotbal."

Sven Göran Eriksson (Man City): "Zapomněli jsme, jak se brání. Pokud dáte týmu jako Chelsea prostor a čas, pak to takhle dopadne. Obrana byla opravdu špatná, musíme být mnohem lepší. Je mi líto fanoušků, kteří sem vážili cestu. Bylo jich hodně, chtěli vidět dobrý fotbal, ne debakl. Lidé sice říkají, že hrajeme pohledný fotbal, ale musíme více bránit a být agresivnější."

Manchester United - Middlesbrough 4:1

Carlos Queiroz (Man Utd): "Boro nebyl snadný soupeř, dokázali vyrovnat na 1:1. Zápas jsme chtěli začít náporem, to vždy na soupeře platilo, ale dnes se nám to nepodařilo. Ale nevypadli jsme z rytmu, hráli jsme na jeden dotyk, měli jsme dobrý pohyb. Začali jsme kontrolovat hru a zaslouženě vyhráli."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Chtěli jsme tady něco uhrát. Dokázali jsme skórovat a vypracovat si pár dobrých šancí. Nakonec však zvítězila kvalita, i když v prvním poločase to bylo vyrovnané. Máme mladý tým, který občas chybuje. Dnes však hráli výborně a zářili ve světlech reflektorů."

Birmingham - Wigan 3:2

Steve Bruce (Birmingham): "Kapovi jsem před zápasem říkal, aby šel na penaltu. Pak jsem si ale říkal, jestli jsem zvolil správně. Naštěstí ano. Udělali jsme několik chyb v obraně, které jsme neudělali už týdny, ale ukázali jsme charakter a vrátili se do zápasu. Pokud v lize chceme zůstat, musíme týmy okolo nás porážet."

Chris Hutchings (Wigan): "Měli jsme tady něco uhrát. Venku si vždy necháme zápasy utéct a hráči to ví. Už se nám to nesmí stát. Hráči odevzdali maximum, bohužel jsme zaváhali při rohu u druhého gólu a pak jsme dali soupeři hodně prostoru při třetím."

Portsmouth - Wigan 0:0


Harry Redknapp (Portsmouth): "Benjani dřel pro tým, ale penaltu už určitě příště kopat nebude. Myslím, že byla odpískaná správně. Bylo to kruté, ale Gabbidon hrál míč ve vápně. Soupeř měl dvě vyložené šance, ale celkově jsme zápasu dominovali my. Na druhou stranu si West Ham asi nezasloužil prohrát."

Alan Curbishley (WHU): "Přežili jsme úvodní nápor a bod beru. Hráči se na něj nadřeli. Kdyby Portsmouth vyhrál, bylo by to nespravedlivé. Ta ruka nebyla úmyslná. Robert Green ukázal, co pro nás letos znamená, tyhle situace umí."

Reading - Newcastle 2:1


Steve Coppell (Reading): "Hráčům jsem po zápase řekl, že to bylo jako kdybych potkal starého kamaráda. Tempo zápasu stoupalo a vypadalo to, že nám vyhovuje. Můžeme být vděční za to, kde jsme. Někdy se hodně nadřeme, ale dnes to bylo jiné."

Nigel Pearson (asistent Newcastle): "Že jsme měli uhrát bod? Ne tak určitě. Do zápasu jsme se sice vrátili, ale když budeme nadále dostávat takové góly, bude těžké uhrát nějaké body."

Sunderland - Fulham 1:1

Roy Keane (Sunderland): "První půle byla zklamáním, špatně jsme si přihrávali. Ale ukázali jsme velký charakter a druhému poločasu jsme dominovali, hlavně v oslabení a měli jsme smůli, že jsme nevyhráli. Ukázali jsme, že máme různé typy hráčů a také jiné fanoušky - stáli za námi."

Lawrie Sanchez (Fulham): "Dominovali jsme od první minuty do 85. a na hřišti byl jen jeden tým. Ani se mi nechce věřit, že oni byli domácí. Ale my jsme nepokryli míč v pokutovém území a ten vysoký chlapík zakončil. Nedokážeme soupeře dorazit druhým gólem, to je náš problém. Dostáváme pak hloupé góly."

Derby - Everton 0:2

Billy Davies (Derby): "Prohráli jsme se soupeřem, který byl lepší, ukázal více kvality než my, takže vyhrál naprosto zaslouženě. V předchozích zápasech jsme tolik nezaostávali, co se kvality týče. Musíme tvrdě pracovat, v přestupovém okně potřebujeme posílit na hodně pozicích."

David Moyes (Everton): "Věděli jsme, že Yakubu se v šancích nemýlí. Po jeho gólu z nás spadl tlak, ukázal jak je chytrý a pohotový. V Británii je důležité hráče dostat do pohody. Je to součást naší kultury a Yakubu si momentálně užívá potlesk ve stoje."

Bolton - Aston Villa 1:1

Gary Megson (Bolton): "Těší mě naše snaha. Občas jsem si myslel, že to nemůžeme vydržet. Také jsme ve druhé půli nebyli tak dobří jako v první, ale dává nám to optimismus do dalších zápasů."

Martin O´Neill (Aston Villa): "Zkusili jsme jiný systém, který nefungoval a museli jsme jej změnit. V druhé půli to bylo lepší, ale ne výborné. Bolton se zatáhl, ale my jsme se s tím dokázali vyrovnat. S bodem jsem spokojený, nikdy nevíte, co se stane, takže je to zřejmě zasloužené."

Tottenham - Blackburn 1:2

Clive Allen (Tottenham): "Jsme hodně zklamaní, že jsme inkasovali v závěru zápasu, ale jsem spokojený s přístupem hráčů. Ve druhé půli jsme přebrali iniciativu, ale výsledek se nedostavil. Je sice špatný, ale výkon špatný nebyl. Hráli jsme sebevědomě, vytvořili si šance, to je slibné."

Mark Hughes (Blackburn): "Když přijde nový manažer, nikdy nevíte, co můžete čekat. Neznáte reakce hráčů a fanoušků, takže v tomto ohledu to byl těžký zápas. Byl bych spokojen i s bodem, ale pak přišla fantastická střela Chrise Samby. Potřebovali jsme bodovat, protože nás čeká těžký los."

Liverpool - Arsenal 1:1

Rafa Benítez (Liverpool): "Bylo to dobré, ale museli jsme střídat Torrese. Chtěli jsme využít jeho rychlost, ale zranil se. Pak jsme museli střídat i Alonsa. Momentálně hrajeme dobře venku, ale potřebujeme se zlepšit doma. Ale remíza není úplně nejhorší výsledek, protože Arsenal měl také šance."

Arsene Wenger (Arsenal): "Byl to pro nás velký test, ale ukázali jsme velkou kvalitu. Byl to krásný zápas. Začali jsme trochu nervózně a byli za to potrestáni. Pak jsme ale začali hrát naši hru a nebál jsem se, že bychom podruhé inkasovali. Měli jsme dostatek šancí na vítězství."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Nejnovější články