Zpět na » Premier League » Riyad Mahrez potvrdil zájem Arsenalu: Leicester mě chtěl udržet a byl jsem dost drahý

Riyad Mahrez potvrdil zájem Arsenalu: Leicester mě chtěl udržet a byl jsem dost drahý

Riyad Mahrez potvrdil zájem Arsenalu: Leicester mě chtěl udržet a byl jsem dost drahý © skysports.com, fotbalportal.cz - Mahrez zůstal v Leicesteru

3

Líbilo se

10.10. - Mohl odejít do Arsenalu. Jenomže Riyad Mahrez, nejlepší hráč loňského ročníku Premier League, setrval v Leicesteru a bude mu chtít pomoci k dalšímu skvělému výsledku. Alžírský reprezentant přiznává, že s Gunners v kontaktu byl. Jenomže Foxes jej chtěli mermomocí udržet a také byla jeho prodejní cena vyšroubována na maximum. Mahrez nelituje a chce znovu ukázat své kvality.

V uplynulé sezóně byl klíčovou postavou pohádky z Leicesteru. Riyad Mahrez zcela zásadním způsobem pomohl Liškám k fantastickému titulu. Po úžasném ročníku, ve kterém se dostal do té nejlepší společnosti a byl vyhlášen hráčem sezóny Premier League, bylo jasné, že nabídky velkoklubů na sebe nenechají dlouho čekat.

Během léta byl Mahrez nejvíce spojován s odchodem do Arsenalu. Londýnský klub o Alžířana skutečně stál. To nyní potvrdil i samotný Mahrez.

„Ano, byl jsem v kontaktu s Arsenalem.“

Jenomže Leicester svou pětadvacetiletou hvězdu nechtěl pustit. A když už ano, tak za pořádný balík.

„Ale Leicester mě chtěl udržet a byl jsem opravdu drahý.“

Mahrez setvání na King Power Stadium nelituje a chce ze sebe dostat to nejlepší i v této sezóně. Navíc podepsal novou vylepšenou smlouvu do roku 2020.

„Nechtěl jsem vytvářet konflikt, když přišla nabídka.“

„Osobně si myslím, že jsem udělal dobrou věc, když jsem zůstal v Leicesteru.“

„Je to teď jen na mně, abych znovu dokázal své kvality.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články