Zpět na » Premier League » Arsenal možná přijde o svého kapitána. Per Mertesacker přemýšlí o návratu do Werderu Brémy

Premier League - Arsenal možná přijde o svého kapitána. Per Mertesacker přemýšlí o návratu do Werderu Brémy

Arsenal možná přijde o svého kapitána. Per Mertesacker přemýšlí o návratu do Werderu Brémy © sportinglife.com - Per Mertesacker

0

Líbilo se

13.10. - Německý obránce Per Mertesacker by se mohl už v létě vrátit do Werderu Brémy, který potvrdil zájem o stopera Arsenalu. Mertesacker, jenž je kvůli vážnému zranění kolena dlouhodobě mimo hru, má na Emirates Stadium smlouvu již jen do konce sezóny a s kapitánem Werderu Clemensem Fritzem mluvil o možném shledání v jednom týmu.

Mertesacker zůstává kapitánem Arsenalu, nicméně jeho budoucnost na Emirates Stadium vypadá v současné době značně nejistě.

Mertesacker bude ještě několik týdnů svému klubu chybět kvůli zranění kolena, Arsenal už však místo něj přivedl v létě Shkodrana Mustafiho, jenž společně s Laurentem Koscielnym vytvořil neprostupnou stoperskou dvojici.

Německému obránci však už na konci letošní sezóny končí v klubu smlouva a zvolit by tak mohl návrat do Werderu Brémy, jehož zástupci, stejně jako úředníci Hannoveru, již veřejně deklarovali zájem o Mertesackerův návrat.

Tuto možnost potvrdil i kapitán Werderu Clemens Fritz, který pro Bild řekl: „Mluvili jsme o jeho návratu do Brém. Pro klub by to byla skvělá věc.“

Mertesacker se ke své budoucnosti zatím příliš vyjadřovat nechce, do ledna si totiž nechá čas na rozmyšlenou, jaké budou jeho další kroky. Nevylučuje však ani setrvání na Emirates Stadium.

„Věřím, že znovu budu moci dosáhnout úrovně, na jaké budu pro tým důležitý. Tohle není konec. Fotbal budu hrát tak dlouho, jak jen mi to dovolí mé koleno. Už jsem zvýšil zátěž a zatím necítím žádnou bolest,“ dodal Mertesacker.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

"Kapitána"

Gooners4ever
Reklama
Reklama
Nejnovější články