Zpět na » Premier League » Nabídky United na Thomase Müllera byly k ničemu, říká Rummenigge

Premier League - Nabídky United na Thomase Müllera byly k ničemu, říká Rummenigge

Nabídky United na Thomase Müllera byly k ničemu, říká Rummenigge © skysports.com - Thomas Müller

4

Líbilo se

06.10. - Manchester United měl během léta políčeno na nějakou velkou útočnou hvězdu. Nakonec se podařilo získat mladičkého Martiala, kterému se zatím daří. Ovšem na Old Trafford mohl válet třeba Thomas Müller, o kterého se Red Devils hodně zajímali. Nicméně šéf Bayernu Karl-Heinz Rummenigge uvedl, že požádal United, aby jej přestali kontaktovat ohledně nabídky za Müllera. Bylo to k ničemu, Müller je podle něj neprodejný.

Louis van Gaal během letního přestupového období říkal, že přivede hráče, jehož jméno všechny překvapí. Zřejmě se mu to povedlo, protože asi nikdo nečekal, že do Divadla snů dorazí devatenáctiletý francouzský útočník Anthony Martial. Nizozemský kouč sice uvedl, že je to sázka do budoucna a kupoval jej především pro budoucího manažera, ale Martial zatím září.

Manchester United se ovšem zajímal o mnohem zvučnější jména. Také o Thomase Müllera z Bayernu Mnichov. Jenomže německého reprezentanta si v Bavorsku náležitě cení a nemíní jej prodat za žádnou cenu.

Generální ředitel Bayernu Karl-Heinz Rummenigge prohlásil, že odmítl veškeré nabídky United za Thomase Müllera. Také je požádal, aby jej přestali ohledně německého mistra světa kontaktovat.

„Já nejsem bankéř, jsme fotbalový klub.“

„To je důvod, proč jsme nikdy ani neuvažovali o prodeji Thomase Müllera.“

„Řekl jsem kolegům z Manchesteru United: Nemohu uzavřít svůj emailový účet, ale už mi více nic neposílejte. Už žádné nabídky na Thomase Müllera. Je to k ničemu.“

„Má kontrakt na další 4 roky.“

„Zůstane. Bez ohledu na to, co je a bude nabízeno. Neexistuje žádná cena, která by způsobila, že bychom o tom začali vůbec uvažovat.“

Bayern Mnichov začal letošní sezónu úžasně, když dosud vyhrál všech 10 soutěžních zápasů. Rozprášil i Borussii Dortmund. Thomas Müller má také neskutečnou formu. V Bundeslize má po 8 kolech na kontě 8 přesných zásahů a stejný průměr, tedy 1 gól na zápas, si drží i v Lize mistrů.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články