Zpět na » Premier League » Evropští giganti svedou souboj o Harryho Kanea

Premier League - Evropští giganti svedou souboj o Harryho Kanea

Evropští giganti svedou souboj o Harryho Kanea © football365.com - Odejde Harry Kane?

3

Líbilo se

03.11. - BULVÁRNÍK Podle informací deníku The Sun se Bayern Mnichov chystá v létě podat šokující nabídku za střelce Tottenhamu Harryho Kanea. Na něho má delší dobu zálusk také Manchester United. Po minulé vydařené sezóně, kdy Kane vstřelil celkem 32 gólů, jich má nyní na kontě 6 a pomalu se rozehrává do ideální formy. Je proto velice pravděpodobné, že v létě Spurs opustí.

The Sun tvrdí, že Bundesligový šampión střelce Spurs už nějakou dobu sleduje a chystá se v létě oslovit majitele Levyho. O zájmu Manchesteru United se ví už delší dobu a pravděpodobně trvá i nadále, přestože Kaneovi se v této sezóně zatím tolik nedaří navázat na střelecké řádění z té předešlé.

Kane prošel mládežnickou akademií Spurs a do základní sestavy prvního týmu se natrvalo prosadil teprve před rokem. V lize dokázal nastřílet 21 gólů a získal cenu PFA pro nejlepšího mladého hráče roku. Pomalu se už začíná zabydlovat i v reprezentaci Albionu.

Bayern Mnichov má v současnosti dva skvělé střelce v Robertu Lewandovském a Thomasi Müllerovi, ale možná bude právě Harry Kane budoucí hvězdou Bavorů. Záleží však také na tom, s jakou nabídkou přijdou United.

Kam dál?

Jan Bystřický / thesportbible.com

Související odkazy
Nejnovější články