Zpět na » Premier League » Kouč Villans Lambert: Někdo z lavičky Chelsea mě urážel

Kouč Villans Lambert: Někdo z lavičky Chelsea mě urážel

Kouč Villans Lambert: Někdo z lavičky Chelsea mě urážel © zimbio.com - Lambert a Mourinho během včerejšího zápasu

5

Líbilo se

08.02. - VIDEO Aston Villa včera na domácí půdě podlehla favorizované Chelsea 1:2. Kouč Villans Paul Lambert po utkání pěl slova chvály na svého protivníka Josého Mourinha a rád by se od něj učil. Ovšem na druhou stranu zmínil, že mezi ním a lavičkou Blues proběhla jistá verbální konfrontace, ve které mělo dojít ke slovnímu urážení na adresu Lamberta.

Birminghamský celek na svém stadionu znovu prohrál, tentokrát nestačil na Chelsea a padl 1:2. Aston Villa nezvítězila v posledních devíti ligových zápasech v řadě. Potápí se tabulkou a zřejmě se nevyhne záchranářským starostem.

Manažer Paul Lambert, který jistě nemá lehké spaní, po utkání osočil někoho z lavičky Chelsea, že jej slovně urážel. Každopádně podle něj nešlo o Josého Mourinha. Zřejmě to měl být jeho asistent Rui Faría.

„Bylo tam něco řečeno, ale nebylo od Josého.“

Pro portugalského kouče měl naopak slova chvály.

„Je to skvělý manažer. Je úžasné, co tento muž dokázal. Rád bych se od něj učil, co se týče práce fotbalového manažera, ale nechtěl bych se učit věci mimo hřiště od někoho z jeho střídačky.“

„Nevím, co bylo přesně řečeno. Nemluvím portugalsky a on možná nemluví glasgowsky.“

„Šel jsem si potřást rukou s Mourinhem, ale už byl na půl cesty ze hřiště, takže jsem neměl šanci.“

Na pozápasové tiskové konferenci José Mourinho tvrdil, že si žádné slovní roztržky není vědom. Chválil Aston Villu za předvedený výkon. Lambert to komentoval takto:

„Možná se na mě snaží vyvinout tlak, nevím.“

V prvním vzájemném duelu mezi oběma manažery došlo k jistému „sporu“. Lambert odmítl potřást rukou Josému Mourinhovi, který za ním přišel ještě dříve, než rozhodčí odpískal konec zápasu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články