Zpět na » Premier League » Šlágr bude ochuzen o hvězdy Lamparda a Kagawu

Šlágr bude ochuzen o hvězdy Lamparda a Kagawu

Šlágr bude ochuzen o hvězdy Lamparda a Kagawu © telegraph.co.uk - Zranění Franka Lamparda v utkání proti Donětsku.

0

Líbilo se

27.10. - Angličtí giganti Chelsea a Manchester United se budou muset ve vzájemném souboji obejít bez dvou opor v záložní řadě. Utkání kvůli zraněním zmeškají Frank Lampard a Shinji Kagawa.

Frank Lampard v utkání Ligy mistrů proti Šachtaru Donětsk ucítil opět bolest ve svém lýtku. Kvůli zranění ho tedy čeká zhruba dvoutýdenní pauza, během které zmešká oba duely s Manchesterem United, jak v Premier League, tak v Ligovém poháru. Vrátit by se mohl až k odvetnému utkání se Šachtarem 7. listopadu.

„Zmešká několik týdnů. Bude nám chybět a je to velká ztráta. Kromě Franka je každý fit. Marko Marin bude v neděli k dispozici,“ prohlásil Roberto Di Matteo.

Na straně Red Devils přišla nepříjemná zpráva ohledně vycházející japonské hvězdy Shinji Kagawy. Ten si také v utkání Ligy mistrů proti Braze poranil vazy v kotníku. Sedmnáctimilionovou posilu z Dortmundu by měl nahradit v nedělním utkání tom Cleverley.

Kagawa by měl chybět až čtyři týdny. Pozitivní zprávy však přicházejí ohledně Chrise Smallinga a Phila Jonese, kteří už se po zranění zapojili do tréninku.

Zranění Kagawy proti Braze

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Petr Musil / FotbalPortal.cz, skysports.com

Anketa

Kdo bude podle Vás ve šlágru kola více scházet svému celku?

Frank Lampard (32)

Frank Lampard 62,7%

Shinji Kagawa (19)

Shinji Kagawa 37,3%
Celkový počet hlasů: 51
Loading... Uklávám Váš hlas.
Nejnovější články