Zpět na » Major League Soccer » Lionel Messi příjde o klíčového spoluhráče

Lionel Messi příjde o klíčového spoluhráče

Lionel Messi příjde o klíčového spoluhráče © iconsport.photo - DeAndre Yedlin a Lionel Messi

2

Líbilo se

03.03. - Inter Miami, to nejsou jen hvězdy z latinské Ameriky a Španělska. Jsou to i americké hvězdy, které mají pomáhat domácím hvězdičkám jako je třeba mladíček Cremaschi. O jednoho takového hráče však nyní Inter přichází. Spoluhráčem Lionela Messiho už totiž nadále nebude americká legenda DeAndre Yedlin, jehož si můžeme pamatovat z Premier League.

DeAndre Yedlin je rodákem ze Seattlu. Právě v dresu tamních Sounders ppoprvé jako teenager vyletěl mezi americké hvězdičky a dostal se do reprezentace. Jako velmi nadějného beka si ho pořídil Tottenham. Za Spurs ale Yedlin odehrál jediné utkání. Ještě hostoval v Seattlu, následně v Sunderlandu a v roce 2016 se přesunul do Newcastlu, kde strávil 5 let a odehrál 125 zápasů. Rok pak strávil v Galatasaray, než se přesunul jako domácí hvězda do Interu Miami. Za národní tým USA mimochodem odehrál přes 80 duelů.

V minulém ročníku byl pro Inter klíčovou postavou a s příchodem Lionela Messiho se zvedly i jeho výkony. Inter s ním počítal i pro tento ročník. Stále "jen" 30letý bek odehrál 90 minut ve všech dosavadních duelech této sezóny včetně včerejší výhry 5:0 nad Orlandem. Nyní ale přichází šok. Klíčový spoluhráč Lionela Messiho, Luise Suaréze a spol. má údajně namířeno do Cincinnati, kde se potká s Pavlem Buchou. Cincinnati pro něj bude lákavé i proto, protože skrze tamní platový strop dostane větší plat, než má v Miami. Otázkou bude, jak moc citelná tahle ztráta pro Miami bude.

Lionel Messi a DeAndre Yedlin

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články