Skandál s rozhodčími znovu otřásá Barcelonou: Obvinění z korupce se vrací a klub míří v lednu před soud
29.10. - Barcelona bude kvůli skandálu s platbami rozhodčím známému jako „kauza Negreira“ čelit obvinění ze sportovní korupce u soudu. Jedná se o sérii plateb, které klub po dobu 17 let zasílal dvěma společnostem vlastněným bývalým viceprezidentem španělského technického výboru rozhodčích (CTA) Josém Maríou Enríquezem Negreirou. Klub tvrdí, že celková částka ve výši 7 až 8 milionů eur byla určena za konzultační zprávy.


