Zpět na » Segunda Division » Playoff Segunda Division: O třetím postupujícím se rozhodne mezi Valladolidem a Alcorcónem

Playoff Segunda Division: O třetím postupujícím se rozhodne mezi Valladolidem a Alcorcónem

Playoff Segunda Division: O třetím postupujícím se rozhodne mezi Valladolidem a Alcorcónem © elmejorblogdeapuestas.com - Segunda Division

2

Líbilo se

11.06. - REVIEW + ANKETA O třetí postupové místo do Primera Division si to mezi sebou rozdají celky Valladolidu a Alcorcónu. Ty dokázaly ve svých semifinálových zápasech playoff Segunda Division vyřadit Córdobu a Hércules v systému hraném na dva zápasy.

První semifinálové duely playoff Segunda Division nám příliš zajímavé podívané nenabídli a v obou dvou případech z nich lépe vyšli hostující fotbalisté, kteří si tak vytvořili lepší pozici do nedělní odvety.

Zápasy se odehrály ve středu a v prvním z nich Hércules na domácí půdě byl proti Alcorcónu favoritem. Zejména díky své střelecké nemohoucnosti tuto roli nepotvrdil a Alcorcón si tak připsal velmi cennou remízu 1:1, se kterou optimisticky myslel na postup.

Ve druhém utkání Córdoba doma přivítala Real Valladolid a chtěl si vytvořit co nejlepší pozici do odvety. Tentokrát byla role favorita potvrzena, protože Valladolid dokázal na půdě Córdoby uhrát bezbrankovou remízu 0:0, čímž si také do odvety zajistil vysoké šance na postup. Na domácí půdě byl jasným favoritem.

V odvetách se pořadí zápasu přehodilo a jako první ke svému duelu nastoupily celky Valladolidu a Córdoby. Real Valladolid byl po prvním zápasem na domácí půdě favoritem na postup a svou roli potvrdil bez větších problémů. Doma vyhrál 3:0 a po prvním remízovém zápase tak postoupil do finále playoff Segunda Division.

V něm si zahraje překvapivě proti Alcorcónu. Ten ve druhém zápase na domácí půdě sice nedokázal zdolat Hércules, ale k postupu mu stačila i bezbranková remíza, protože v prvním zápase na půdě soupeře uhrál remízu 1:1. Finále playoff tak obstará duel mezi Alcorcónem a Valladolidem a jeden z těchto celků si zahraje příští sezónu Primera Division.

Playoff Segunda Division:

Hércules - Alcorcón 1:1
Córdoba - Real Valladolid 0:0

Real Valladolid - Córdoba 3:0
Alcorcón - Hércules 0:0

Real Valladolid - Alcorcón -:- (-:-)

Kam dál?

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Anketa

Kdo se stane třetím postupujícím do Primera Division?

Real Valladolid (13)

Real Valladolid 92,9%

Alcorcón (1)

Alcorcón 7,1%
Celkový počet hlasů: 14
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články