Zpět na » Segunda Division » Souhrn 24. kola Segunda División: Deportivo vyhrálo 1:4 v Hérculesu, Valladolid prohrál v Córdobě

Segunda Division - Souhrn 24. kola Segunda División: Deportivo vyhrálo 1:4 v Hérculesu, Valladolid prohrál v Córdobě

Souhrn 24. kola Segunda División: Deportivo vyhrálo 1:4 v Hérculesu, Valladolid prohrál v Córdobě © elmejorblogdeapuestas.com - Segunda Division

2

Líbilo se

13.02. - REVIEW Stále větší formu nabývá ve druhé nejvyšší soutěži s názvem Segunda División její největší favorit Deportivo la Coruňa. To dokázalo v rámci 24. kola zvítězit na půdě silného Hérculesu jednoznačně 1:4 a upevnilo si první pozici. Nikdo nepochybuje o tom, že Deportivo se pro příští sezónu vrátí do Primera Division. Alméria vyhrála v Gironě a Elche si poradilo s Murcií.

Celta Vigo na domácí půdě bez problémů porazila Huelvu 4:1 a také se díky tomuto vítězství dostala na druhou pozici před Valladolid, který prohrál 2:0 v Córdobě. Mezi oběma celky je nyní bodový rozdíl. Čtvrtá Alméria má stejně bodů jako Valladolid a díky těsnému vítězství 0:1 v Gironě si tak drží dobrou pozici.

V již zmiňovaném zápase Elche zvítězilo na půdě Murcie 0:2 a zůstalo na pátém místě. Hércules se naopak propadl na šestou pozici. Jediným pronásledovatelem této šestice je ještě Córdoba, která i přes porážku ztrácí na druhou Celtu Vigo pouze šest bodů.

Do boje o postup můžou však zasáhnout i další celky, protože do konce sezóny ještě zbývá mnoho kol a vše se může velmi rychle změnit. Také celky ohrožené sestupem se mohou klidně dostat do středu tabulky. Nyní je na tom nejhůře Gimnástic a Girona. Oba dva se krčí na dvou posledních pozicích se ziskem sedmnácti bodů. Na záchranu nyní ztrácí šest bodů.

Výsledky 24. kola Segunda Division:

Hércules - Deportivo la Coruňa 1:4
Celta Vigo - Huelva 4:1
Real Murcia - Elche 0:2
Girona - Alméria 0:1
Alcoyano - Las Palmas 2:0
Guadalajara - Xerez 1:2
Gimnástic - Numancia 1:1
Alcorcón - Huesca 2:0
Sabadell - Villarreal B 3:1
Barcelona B - Cartagena 4:0
Córdoba - Real Valladolid 2:0

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
voop - 16.02. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

voop
Nejnovější články