Zpět na » Primera Division » Alhassane Keita posilou Mallorcy

Primera Division - Alhassane Keita posilou Mallorcy

Alhassane Keita posilou Mallorcy © -

0

Líbilo se

21.06. - Real Mallorca získal dle zpráv El Mundo Deportivo útočníka Al-Ittihad Alhassane Keitu. Ostrované se tak připravují na očekávaný odchod nejlepšího střelce Primera División sezóny 2007/2008 Daniela Güizy

Guinejský reprezentant v letos sedmém celku španělské ligy podepsal pětiletou smlouvu. Čtyřiadvacetiletý fotbalista působil naposledy v dresu saúdsko arabského Al-Ittihad.

Rychlostně výborně vybavený forvard si udělal jméno ve švýcarském FC Zürich, kde se stal v sezóně 2005/2006 nejlepším ligovým střelcem s dvaceti přesnými zásahy.

Svou vlast Guineu reprezentoval na Africkém Poháru Národů v roce 2004 pořádaném Tuniskem.

Kariéra Keity začala v marockém OC Khouribga, od té doby si útočník přes svůj nízký věk vyzkoušel angažmá na třech různých kontinentech.

Jeho návrat do Evropy stál Mallorcu 3 milióny Euro ve dvou splátkách pro Al-Ittihad, třetí část z částky padla do rukou samotného hráče, který je znám také tím, že často mění barvu svých vlasů.

Žádný z fotbalistů Mallorcy nezaujímá místo pro hráče mimo Evropskou Unii, Jihoameričané v kádru ostrovanů mají španělské nebo italské pasy, Piérre Webó z Kamerunu má ACP status.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Pavel Storzer / goal.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

co je to ten ACP status Smajlík 9

MESSI177
Zette - 23.06. Odpovědět

african carribean pacific status...presne nevim

Zette
- 21.06. Odpovědět

Dobrá posila pro Mallorcu ?? nevím,netuším ,Alhassana Keitu sem ješte nikdy neviděl hrát .Daniela Güizu nenahradí ani kdyby se rozkrájel .Že byl ve Švýcarsku nejlepší střelec je sice hezký ale dokáže se uplatnit v PD .

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články