Křídelník Realu Madrid Franco Mastantuono vysvětlil, proč ho Messi „chtěl zabít“
© iconsport - Franco Mastantuono si konečně zahrál s Lionelem Messim, ten ho hned chtěl zabít
0
05.09. - Mladý talent Realu Madrid Franco Mastantuono se přiznal k vtipné příhodě s Lionelem Messim. Během čtvrtečního kvalifikačního zápasu na mistrovství světa mezi Argentinou a Venezuelou nastoupili oba hráči v základní sestavě a podíleli se na vítězství 3:0. Pro Messiho to byl podle jeho slov poslední soutěžní zápas na argentinské půdě, což dodalo celému večeru zvláštní atmosféru.
Mastantuono: „Mým snem bylo hrát s Messim“
Zatímco většina hráčů Realu Madrid má za idol Cristiana Ronalda, osmnáctiletý Mastantuono bez váhání označil za nejlepšího hráče všech dob právě Messiho. Během zápasu měl mladík jednu šanci, kdy místo přihrávky na lépe postaveného Messiho se rozhodl vystřelit sám.
„Nejprve mě chtěl zabít, ale pochopil to. Za tu akci jsem se omluvil,“ řekl Mastantuono deníku Diario AS.
„Bylo úžasné hrát s ním. Byl to opravdu můj sen. A hrát ještě k tomu na stadionu River Plate, to bylo neuvěřitelné. Vždycky jsem to říkal, je to můj idol od dětství. Sledoval jsem celou jeho kariéru a vidět ho hrát tak, jak hrál... To jsem si snad ani zasloužil. Bylo fantastické, jak na něj reagovali fanoušci,“ dodal s odkazem na bouřlivé ovace fanoušků na stadionu El Monumental.
Nadějný start v Realu Madrid
Pro Mastantuona to byl skvělý start do sezóny. Oficiálně se připojil k Realu Madrid teprve před měsícem, ale už si stihl získat důvěru trenéra Xabiho Alonsa, který ho postavil do základní sestavy ve dvou ze tří ligových zápasů.
Real Madrid je po 3 zápasech na čele La Ligy s 9 body po výhrách nad Mallorcou, Realem Oviedo a Osasunou. Stejně bodu jako velkoklub z Madridu má jen Athletic Bilbao. Další zápas čeká Real po reprezentační přestávce proti Realu Sociedad a pak už Los Blancos čeká první kolo v ligové fázi Ligy mistrů proti Marseille. Real dále v milionářské soutěži čekají Kairat Almaty, Juventus, Liverpool, Olympiakos, Manchester City, Monako a Benfica.
- Nejlepší strategie sázení na Mistrovství světa 2026
- Sázkový program Mistrovství Světa 2026
- Bayern – PSG: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Betano promo kód MAXWIN pro nové hráče (06.2026)
- Atletico – Arsenal: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- PSG – Bayern: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Liverpool – PSG: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Atletico – Barcelona: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- PSG – Liverpool: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Barcelona – Newcastle: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Man. City – Real Madrid: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- AZ – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Real Madrid – Man. City: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Nová česká online casina s licencí MFČR v roce 2026
- Pafos – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Plzeň – Porto: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Slavie – Barcelona: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Man. United – Man. City: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Sparta – Aberdeen: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Mistrovství světa ve fotbale favorité 2026: Šance na titul
-
Posily, které mají vytěžit maximum...
Fanoušci Liverpoolu neměli příliš času přemýšlet nad sobotním odvoláním Arneho Slota, protožeAndoni Iraola byl ve čtvrtek... -
Chelsea: Může bývalý hráč Xabiho...
Přestože Chelsea údajně aktivně netlačí na prodej Marca Cucurelly, široce se uvádí, že si španělský obránce přeje... -
Manchester United chce pět nových...
Manchester United neztrácí čas při formování kádru pro návrat do Ligy mistrů. Pod vedením trenéra Michaela Carricka se... -
Generálka na mistrovství světa byla...
Na Letné výhra nad silným Kosovem, nyní generálka s Guatemalou, kterou bychom přes alibistické řeči o její kvalitě měli... -
Pérez vrací úder! Real Madrid...
Enrique Riquelme postavil svou kampaň prezidentských voleb na dvou velkých, údajně již podepsaných, posilách. To mu ale nakonec... -
Odchod Mbappého z Realu Madrid? V...
Kylian Mbappé je za poslední měsíce pod obrovskou palbou kritiky, za což z velké části mohou sociální sítě. Francouzská... -
Šok v Nantes: Francie v generálce...
Francie bude jedním z největších favoritů nadcházejícího světového šampionátu. V přátelském utkání v Nantes v rámci...
© 2026 FotbalPortal.cz
Liga Mistrů, Premier League, Primera Division, Serie A, 1. Bundesliga, Synot liga, Fotbal


