Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Primera Division » Francie potvrdila dobré zprávy pro Real Madrid ohledně jejich útočníka Kyliana Mbappého

Francie potvrdila dobré zprávy pro Real Madrid ohledně jejich útočníka Kyliana Mbappého

Francie potvrdila dobré zprávy pro Real Madrid ohledně jejich útočníka Kyliana Mbappého © iconsport - Kylian Mbappé si teď odpočine od fotbalu, aby se dostal do plné kondice

0

Líbilo se

03.10. - Kylian Mbappé se rychle vrátil do akce během porážky Realu Madrid v Lize mistrů proti Lille ve středu. Utrpěl zranění stehna během vítězství proti Alavés minulý víkend a navzdory zprávám, které uváděly, že bude mimo hru tři týdny, byl zpět po už jednom, což jistě potěšilo všechny fanoušky Bílého baletu.

V nadcházejících týdnech však bude s Mbappém zacházeno opatrně, aby se předešlo zhoršení jeho zdravotního stavu. V tomto ohledu byl Real Madrid podpořen Francouzskou fotbalovou federací a trenérem Francie Didierem Deschampsem, protože pětadvacetiletý hráč nebyl povolán do posledních zápasů UEFA Ligy národů proti Izraeli a Belgii.

Francouz nebyl povolán do reprezentačního týmu

Jak uvádí Relevo, Deschamps v rozhovoru odhalil, proč byl Mbappé ze svého posledního kádru vyloučen. „Mluvil jsem s Kylianem a kvůli jeho situaci, která je stále nejistá po jeho účasti v Lille, za námi nepřiletí. Má zápas v sobotu a existují pochybnosti o jeho stavu. Nemá vážný problém, ale potřebuje klid a léčbu, aby se dobře zotavil. Nejsme tady, abychom riskovali. Proto nebyl Kylian zařazen do týmu."

Real Madrid je potěšen tímto rozhodnutím a je to pochopitelné. Pokud Mbappé odehraje sobotní zápas proti Villarrealu bez komplikací, je pravděpodobné, že bude zpět na 100 % po reprezentační pauze.

Kylian Mbappé se zranil v moment, kdy se konečně pořádně rozehrál, takže všichni v Realu doufají, že se po pauze zvládne vrátit do plné formy. Zatím má v lize po 7 zápasech 5 gólů a 1 asistenci, v Lize mistrů dal za 2 zápasy jeden gól. Statistiky si bude moci vylepšit proti Realu, pokud tedy nastoupí a Los Blancos by jeho gólový zářez potřebovali, protože je nečeká lehký zápas. Villarreal je třetí a na Real mu chybí pouze bod.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články