Zpět na » Primera Division » Real Madrid se blíží k podpisu Alphonsa Daviese, Bayern už má náhradu

Real Madrid se blíží k podpisu Alphonsa Daviese, Bayern už má náhradu

Real Madrid se blíží k podpisu Alphonsa Daviese, Bayern už má náhradu © iconsport - Alphonso Davies se blíží k přestupu do Španělska

0

Líbilo se

23.05. - Alphonso Davies zůstává hlavním cílem Realu Madrid pro posílení postu levého obránce v nadcházejícím letním přestupovém okně, přestože jejich zájem v posledních týdnech zřejmě ochladl. Teď by však mohl znovu vzplanout, protože Davies se v Bavorsku blíží k odchodu. Podle deníku Marca je Bayern Mnichov blízko podpisu Thea Hernandeze z AC Milán. Bývalá hvězda Realu Madrid a Atlética Madrid je považována za náhradu za Daviese. To by naznačovalo, že Bayern bude chtít v létě z kanadského reprezentanta vytěžit co nejvíce peněz.

Real Madrid byl ochoten počkat na Daviese až do roku 2025 (kdy by byl volným hráčem), protože vzhledem k okolnostem považuje požadovanou cenu Bayernu za příliš vysokou. Nyní, když se zdá, že má Bayern náhradu na jeho pozici zajištěnou, by se tato částka mohla snížit na úroveň, s kterou by byli představitelé Los Blancos spokojeni.

Alphonso Davies - Player profile 23/24 | Transfermarkt

Zda Real Madrid dokáže v létě uzavřít obchod s Daviesem, zůstává otázkou. Mohlo by to nakonec skončit masivním přestupovým oknem, když už do klubu míří i Kylian Mbappé a Endrick Felipe. Spekuluje se také o ofenzivním záložníkovi z River Plate Francovi Mastanuonovi a obránci z Lille Lenym Yorovi.

Davies v Bayernu zažil skvělá léta

Alphonso Davies s Bayernem Mnichov vyhrál pětkrát Bundesligu, dvakrát německý pohár, třikrát německý Superpohár, jednou Ligu mistrů, Superpohár UEFA a Mistrovství světa klubů. Také se stal čtyřikrát nejlepším hráčem Kanady. Za klub odehrál 195 zápasů. Jeho hodnota se v německém velkoklubu zvedla z 10 milionů eur na 80 milionů eur, nyní má hodnotu 60 milionů a je druhým nejhodnotnějším levým obráncem na světě.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články