Zpět na » Primera Division » Barcelona čelí dalšímu velkému problému spojenému s financemi, překazí jí to přestupové plány?

Barcelona čelí dalšímu velkému problému spojenému s financemi, překazí jí to přestupové plány?

Barcelona čelí dalšímu velkému problému spojenému s financemi, překazí jí to přestupové plány? © iconsport - Barcelona má znovu velké finanční problémy

1

Líbilo se

01.03. - Barcelona se chystá na další náročné léto plné jednání, protože se snaží posílit, aniž by měla na přestupy vyhrazený velký rozpočet. V současné době se hovoří o tom, že Barcelona nemůže agentům nabídnout ani pevná čísla ohledně mezd kvůli omezením platů, a tak jediným řešením, jak získat finanční prostředky, je prodat hráče. Otázkou zůstává, koho prodat.

Podle španělského deníku Sport by to mohl být velký problém. Poté, co Andreas Christensen během rozhovoru v Dánsku uvedl, že nikam nehodlá přestoupit, tvrdí web, že žádný z hráčů Barcelony v současné době není ochoten odejít toto léto.

Christensen makes his future clear to Barcelona

Ronald Araujo, Frenkie de Jong, Raphinha a Robert Lewandowski byli také spojováni s odchodem, ale všichni jasně deklarovali, že jsou spokojeni v Barceloně. To platí i pro všechny hráče Barcelony.

Samozřejmě se to může změnit v průběhu příštích několika měsíců, ale pokud všichni hráči odmítnou opustit tým, Barcelona bude v létě na trhu s přestupy paralyzována. Navíc hráči jako Vitor Roque, Gavi a Iñigo Martínez nejsou zatím registrováni na další sezónu.

Why has Gavi had to change his Barcelona shirt number?

Co to znamená pro Barcelonu?

  1. Omezený manévrovací prostor: S hráči odmítajícími opustit klub, bude mít Barcelona omezené možnosti na trhu s přestupy. Jejich schopnost přivést nové talenty bude vázána na prodeji hráčů, kteří jsou ochotni odejít.
  2. Závislost na mladých talentech: Barcelona se v případě největší nouze bude muset spolehnout na svou akademii a mladé talenty, pokud budou chtít kádr rozšířit.

Barcelona je nyní v La Lize na třetím místě po 26 odehraných zápasech. Na první Real Madrid ztrácí již 12 bodů a zisk titulu se tedy zdá být velmi vzdálený. Do konce soutěže ale zbývá ještě 12 kol a uvidíme, co si pro nás závěr La Ligy připravil.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články